Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még ilyen lány akit ezek a tulajdonságok érdekelnek egy férfiban?

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves fiú vagyok.A külsőmmel nincs gond,elég sokan megjegyzik,hogy helyes vagyok és emellett már 2 éve kondizok is.A lényeg az lenne,hogy eléggé segítőkész vagyok,kedves,csak egy kissé introvertált vagyok.Nem az a fajta ember vagyok aki ilyen nagyszájú és flegma.Sajnos azt látom,hogy a mai világban ez a nyerő a lányoknál,hogy ha flegmáznak velük és sz*rba veszik őket.Rengeteg csalódásom volt már emiatt és már nagyon kezdeményezni se merek,mert azt látom az ilyen szórakozóhelyeken is,hogy csak az a nyerő aki nagyszájú.Van még olyan lány akinek az igazi értékek kellenek és nem az,hogy úgy bánjanak vele mint egy kutyával meg megcsalják állandóan?Félek,hogy sose fogok rendes lányt találni és azt se tudom,hogy hol keressem.
2017. febr. 19. 07:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Én meg nő vagyok,így a komád már nem lehetek:)

".. és nem csak támogatni őt abban, hogy fúú milyen rossz felé tart a világ, milyen rosszak lesznek az emberek stb stb, és hogy kár is élni lassan nekünk is. Ezzel most kajakra mi volt a szándékod?:D" Miben támogattam én szerinted?Sztem semmiben, 18 évesnek nem kell ez a nagy iromány, végig se olvassa. Csak azért állok ki, mivel fogalmad sincs ki írja, szerintem nem tudsz a sorok között olvasni.Ismered magad,de mást nem, sajnos.És szerinted aki nem ilyen annak a te megmondó soraid majd segítenek.Ez nem segítség, csak önmagad ajnározod. Rosszul olvasol a sorok között.Tanácsot adnál, de közben jellemzel valakit, akit nem is ismersz, de abban a hitben élsz, hogy képes vagy pár sorból kiismerni embereket. Ok, nekem mindegy. Ha azt írod neki ne azon gondolkodj ki más milyen körülötted, hanem te magad mit tudsz változtatni, hogy jobban érezd magad,mi az a hozzáállás amivel tudnál változtatni azon, hogy találj magadnak barátnőt sokkal segítőbb,mint az amiket írkáltál, hogy ő nagyképű, és hasonlók. De mivel nem az a lényeg hogy igazam legyen, így legyen.

2017. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy mit írsz, de ha így írnám le neki, kevésbé ragadna meg benne, főleg a sok ugyanilyen problémával küszködő emberke kommentjei miatt, akik helyeslik eme magatartását. Igen jellemeztem az emberkénket, mivel ő önmagával nincs képben, és ez egy segítség véleményem szerint. És nem azt jellemeztem amit nem tudok róla, hanem abból amiket tudok az irománya által. Hidd el van amelyik 18 éves végigolvassa, vannak olyan 18 éves emberkék, sőt fiatalabbak is, akik érettebbek néhány 40 évesnél, viszont mégis problémákkal küszködnek. De itt nem is ez a lényeg, hanem hogy van rá esély, hogy megérti. És ha van rá esély, akkor már megérte nekem. Pár sorból ki lehet ismerni emberek bizonyos részeit/tulajdonságok, világszemlélet stbstbstb, ez olyan mikor egy első benyomást tesz rád valaki, egyből tudsz kombinálni, hogy milyen lehet, és aki ezt tanulta annak még könnyebb/ véleményem szerint. Ugyanígy nem tudom ismered-e Csernus Dokit, de írnak neki egy szöveget, és ebből le tud szűrni egy egész diagnózist. Ő is hajtogatja, hogy ez sokkal jobb lenne élőben, de attól függetlenül azért megcsinálja.


Viszont valamiben valóban elgondolkodtattál. Hogy aki nem ilyen, mint én, annak majd az én megmondó soraim segítenek. Mert ebben van igazság, mármint, hogy nem feltétlenül az én megoldásom lesz az ő megoldása is. De ettől függetlenül, szerintem ugyanúgy megért egy próbát.

2017. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.Az tényleg baj hogy sokan feljonnek ide nyüszögni es sajnáltatni magukat,és nem választ várnak rá,hanem valami támogató együttérzést,igazolni sajnos sokszor a saját hulyeseguk masok által.Es ha akar én is olyasmit írok mint te mert épp úgy veszem észre akkor visszajön hogy nem ertem ,es hulye vagyok.Es ezt általában a kissé idősebb,érettebbnek gondolt emberektől,nem 18 évesen. Nem feltétlenül azzal akívülállóval van a baj,aki nem akar a nagy begyúrt tömeg közé tartozni.A legtobb 18 éves magan kívül túl sokat nem észlel a világból.Vannak kivételek persze.Csernus féle taktikát szerintem nem.lehet mindenkinél alkalmazni,de lehet most neked bevállt.
2017. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!