Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme elmondanom neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme elmondanom neki, hogy mennyire össze vagyok törve?

Figyelt kérdés
Pár hónapig beszélgettem egy fiúval, és én tényleg azt hittem, hogy kölcsönösen bejövünk egymásnak, mert volt egy csomó rá utaló jel. Erre kb két hónapja egyszerűen közölte velem, hogy én csak egy vagyok a sok barátja közül. És talán azért, mert annyi hónapig azt hittem, hogy máshogy kedvel, teljesen 'kiakadtam'. Semmire se tudok koncentrálni, semmi se köt le, mert állandóan szomorú vagyok, és fogalmam sincs, hogy oldhatnám meg ezt a helyzetet. És nem tudom, hogy megkönnyebbülés lenne-e, ha elmondanám, hogy tulajdonképpen belé szerettem, mert csak azt tudja, hogy bejön nekem.

2017. febr. 21. 07:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp se mondd el. A serdülő fiúk sok mindenre képesek egy punci reményében. Néha szemét dolgokra is.
2017. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!