Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Titeket zavar ha egy lany szorosebb, mint az atlag?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy olyan mint egy fiu, csak peldaul a karjan es a combjan is van egy kis szor. El tudnatok igy fogadni egy lanyt? Kernetek, hogy borotvalja vagy inkabb arra kernetek, hogy ne borotvalja?

Kerlek a korotokat is irjatok oda :)

Koszonom a valaszokat :)



2017. márc. 19. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ömmm. Zavarna. Ezt borotválni kell.
2017. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden lánynak van a karján és a combján szőr. Megsúgom, még az se ritka, hogy a hasán. :D Ettől függetlenül a gyanta jó barát lehet.

Mondom én, aki azért tényleg átlagon felüli sütiszörnyként tudna kinézni, ha nem szenvedne annyit. Franc a genetikába.

17/L

2017. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2. Ez aranyos volt :D


Amugy nem feltetlen zavar, attol fugg mit jelent az a"kis szor" :)


20F

2017. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hat igazabol a labamon a kezemen es a hasamon van :/ hetente borotvalom, de jovo hettol mar szeretnem elkezdeni a gyantat. Nagyon utalom, hogy ennyire szoros vagyok es ezert szedem ilyen gyakran. Ha nem elotte nap borotvalkoztam szornyen erzem magam rovid ujjuban legszivesebben elsullyednek. Tudom, hogy masok nem ez alapjan itelnek meg, de engem nagyon zavar. 15/L

Kodzonom az eddigi valaszokat :)

2017. márc. 19. 15:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, attól függ :) télen nem zavarna ha így bújsz hozzám :D :D

/ Értsük a viccet kérlek /

2017. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Engem például zavarna. Szerintem egy lánynak csak a haja legyen az egyetlen szőr :D

Ha a barátnőm szőrös lenne még a kezén is, lehet megkérném, hogy nem bánja e ha leborotválja. Mondjuk alkaron még talán elmegy, (meg még odalent is bár ez nem az a kategória) de ha máshol is szőrös akkor az már nekem például nem okés.

2017. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

En is szedem csak ugye nem naponta es igy van amikor mar egy kicsit latszik. Az is zavaro?

2017. márc. 19. 15:43
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ha látszik hogy tüsis egy lány lába vagy hónalja, az egyenesen visszataszító. Erre a két dologra nagyon figyelj, még ha a kezedre és combodra nem is annyira. Mert a kézen lévő szőr kicsit elfogatottabb, combodat meg amúgy sem látják, ha csak nem olyan mini ruhákat hordasz.

Szóval hónalj+lábra figyelj, mert vannak akiknek felfordul a gyomruk az ilyenektől :D

2017. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3as vagyok, ha egy nagyon kicsit latszik az nem zavaro szerintem.. de most nem igazan tudom elkepzelni, hogy nalad mi a helyzet..:) gyantazzd az majd segit a bajodon :)

20F

2017. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2017. márc. 19. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!