Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti egyáltalán szóba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti egyáltalán szóba állnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Mindig is szégyelltem ezt magamban, de sosem voltam jó shooterekben és más e-sportokban sem. Legtöbbször a 0.5 K/D-t is alig sikerül elérnem. Semmihez sincs tehetségem, legyen az LoL, HotS, CS:GO, Starcraft vagy akár Heartstone. Tudnátok valakinek úgy esélyt adni, hogy tudatában vagytok mekkora lúzer. :(

2017. ápr. 2. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

??? emiatt miert ne adnank eselyt?

persze h van eselyed..nyugiii :')

2017. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
ufogecci mirol beszelsz??? magyarul
2017. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Uuh en nem:/ ez nagyon szánalmas egyszerűen nem tudom hogy elhetsz így 😖
2017. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
0.5 KD-t még egy magzat is röhögve csinál... ne nevettesd ki magad, szerintem szerezz be minél előbb guminőket, mert örökre egyedül leszel... Kappa :D
2017. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak a WoW ment régen jól, de azt otthagytam, mert a Pandaria óta teljesen elcseszték. Anno még a Burning Crusade egyik instája során ismertem meg az első barátnőm, de később elhagyott egy profi Starcraft 2 játékosért. :'(

Igazából co-op és single módokban szoktam jól tolni, de néha ott is előfordul, hogy le kell vennem easy-re. Sajna a casual réteg csak CoD-dal és AC-vel játszik, akikkel meg egy érdeklődési körünk van, azok fél óra alatt porig aláznak, kiröhögnek, aztán tiltanak mind Steamen, mind TS-en.

2017. ápr. 2. 22:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne játssz számítógépes játékokat ha egyszer nem tudsz... A nőket kétlem hogy érdekelné mennyire vagy jó ezekben a játékokban. Vagy ennyire kicsinyesen gondolkodsz, vagy tényleg 13 éves vagy. Azt gondolod a barátnőddel majd egész nap LoL-ozni fogtok?
2017. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyi, fogalmam sincs, miről beszélsz, de szerintem a legtöbb lánynak sincs (kinek nem inge ne vegye magára). Attól,hogy nem vagy jó számítógépes játékokban, nem jelenti azt, hogy a lányok kerülnének. Most komolyan, hány lány menne oda hozzád úgy, hogy "Szia! Jó vagy LoL-ban? Mert ha nem, akkor semmi esélyed". Szerintem a legtöbb lányt ez pont nem fogja érdekelni (kivéve,ha az a lány kocka). Lépj túl ezen és koncentrálj a személyiségedre, ne ezekre a hülyeségekre!
2017. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszitek észre hogy csak viccel?😂😂
2017. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Tessék, itt vagyok kocka lányként:

Személy szerint utálom a lolt és a heartstonet. Én mindig az ilyen COD féle játékokban voltam jó, de mostmár csak Paladinsozok. És bár hiába vagyok benne a témában, én annyira leszarnám, hogy neked megy-e, vagy sem. Annyi más érték lehet egy emberben, nem csak a kockaság van :)

Meg figyelj, ha kocka csajod lesz, akkor majd figyeled, ahogy játszik, meg viszel neki inni/enni :D

Az én barátom is rémes játékos, de olyan hűségesen figyeli ahogy játszok, meg adja az erőt, hogy percről percre egyre jobban szeretem :D főleg, mikor segít nagy csatázás közben szívószállal inni😂😂😂

2017. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyere le jó Isten 😓😖
2017. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!