Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti egyáltalán szóba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti egyáltalán szóba állnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Mindig is szégyelltem ezt magamban, de sosem voltam jó shooterekben és más e-sportokban sem. Legtöbbször a 0.5 K/D-t is alig sikerül elérnem. Semmihez sincs tehetségem, legyen az LoL, HotS, CS:GO, Starcraft vagy akár Heartstone. Tudnátok valakinek úgy esélyt adni, hogy tudatában vagytok mekkora lúzer. :(

2017. ápr. 2. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A hülye válaszolóknak nem esik le hogy a kérdező poénkodik. Lol.
2017. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon helyes vagy:D

Járhatunk ha úgy gondolod,én is lolozok és Teemo main vagyok :D olyan kis cukker <3333

2017. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Teemo? Jézus.

Mondjuk még mindig jobb, mint ha Yasuo main lennél.

2017. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!