Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, (16+) titeket el tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, (16+) titeket el tud tántorítani egy ismerkedéstől, hogyha kiderül a fiúról, hogy viszonylag elég okos?

Figyelt kérdés

Nem akarok menőzni, meg hasonlók, de ezek a kérdés szempontjából fontosak:

22 éves fiú vagyok, idén januárban lettem mérnök (alapképzés). A szakdolgozati kutatómunkámat a Magyar Tudományos Akadémián végeztem.


Ha a tanulmányokra/miket csináltál az elmúlt pár évben kérdés vetődik fel ismerkedés során, akkor ezt el is szoktam mondani. (Nem, nem úgy állítok oda az ismerkedésnek, hogy a második mondatomban közlöm, hogy a fenti tényeket). Általában elég érdeklődőek, úgy érzem szimpatikus nekik ez, de néha úgy érzem, lehet, hogy pont emiatt vágom el az esélyeimet, mert kellemetlen érzéseket okoz nekik, hogy ők ilyen téren "csak" átlagosak.


Nektek okozna-e problémát az ilyen, vagy esetleg ne térjek ki ilyenekre az első pár beszélgetések során, csak sokkal később?


ui: mielőtt jönnének a megmondóemberek,

1) igen, tudom, hogy a diploma egy papír

2) igen, tudom, hogy vannak társadalmilag sokkal értékesebb nem-diplomás emberek is nálam


2017. ápr. 23. 21:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem attól okos valaki, hogy X végzettsége van. :D

Az csak magolás kérdése.

2017. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nekem nagyon is jó pont ha egy fiú okos. :$ Szerintem ha erre a témára tértek ki, hogy mit tanultál/tanulsz? Vagy mit dolgozol? Nyugodtan mond el, mert szerintem a legtöbb lány örül annak ha egy fiú okos.:)

17/L

2017. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!