Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még ilyen lány? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen lány? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Vannak még olyan lányok akiknek nem alapkövetelmény a kockahas,méregdrága cuccok,beképzeltség,meg ez a hülye gondolkodásmód amit a legtöbb mai tizenéves srác követ?


Mert tapasztalataim alapján nincsenek, és azok akik azt állították magukról hogy nem ilyenek azok is ilyen pasival jöttek össze.



2017. ápr. 24. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Nincs, ne is álmodozz már róla sajnos. Vagy sok pénz kell vagy kockahas, ha egyik sincs meg, akkor egyedül leszel. Ez sajnos a mai világ. Ez nagyban köszönhető az idi*ta sorozatoknak is a TV-ben, mint az Éjjel-Nappalos baromság is.
2017. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Vannak. Én pl. sose voltam oda a kockahasért, eszembe sem jutott, hogy azon gondolkodjak, hogy vajon kinek, milyen a hasa. Ez nem szempont. Méregdrága cuccaim meg nekem sincsenek, szóval mástól sem várom el.

Viszont sok pasi a tökéletes testű, beképzelt, méregdrága cuccokban járó lányokat veszi csak észre.

Szóval oda-vissza megy ez :)

2017. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
60%
Ha normalis kapcsolatot keresel akkor megszivtad mer 100bol 1 lany ien de ha csak hancurt akarsz akkor nem nehez oket becserkeszni idotak nagyon szegenyek eleg hogy ha leveszed 1xer az egesz fizud be a tarcaba nem is kell venned sokmindent eleg 1 kola meglatjak a penzt utanna mar jon a tobbi
2017. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Még tanuló vagyok, úgyhogy nem hiszem hogy a 20 ezres ösztöndíjam bárkit is levenne a lábáról.

És egyébként nem csak szexelni akarok, én nem feküdnék össze csak úgy senkivel, olyan lánnyal szeretném elveszíteni a szüzességem akit szeretek és ő is viszont szeret engem.

Esély a sikerre:Zéró. :D

2017. ápr. 24. 16:05
 5/11 Csucsu007 ***** válasza:

Először is a legfontosabb:

Kitartás!

Másodszor: válts társaságot! Keress valami hobbit!

Harmadszor: lehet benned van valami, ami miatt nem találsz senkit. Járj el sportolni, szerezz magadnak valami stílust (nem nagyon akarnak a lányok egy semmilyen sráccal járni). Humorérzék! Figyelj arra, hogy semmilyen módon ne sértsd meg a lányokat, még viccből se. Hangszeren tudás pluszpont.

És a legfontosabb: ne görcsölj rá a témára. Ha látják, hogy nagyon tepersz, csak elijeszted őket. Legyél jókedvű, és csináld a mindennapi tevékenységeid vidáman. Hidd el: ha van egy srác, aki jókedvűen jár kel a barátaival, sportol, stílusos, és kedves, akkor tapadnak rá a lányok. De nem fog egyik napról a másikra történni. Lásd: 1. pont, kitartás! Remélem segíthettem! Szép napot!


~egy srác akinek másfél évébe került, hogy oda juthasson, ahol most van, és az útnak még messze nincs vége.

Én úszok, kondizok, jógázok, ütőhangszereken játszok, táncolok és programozok. Ha van kérdésed nyugodtan írj!

2017. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kezdhetted volna azzal a kérdést hogy lány vagy mert így kicsit hülye válaszok jöttek... Amúgy tényleg kevés normális leszbikus lány van!
2017. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Csucsu007 ***** válasza:
Már miért lenne lány? Szerintem a kérdésből egyértelműen lejön, hogy fiú
2017. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Elnézést ha ez valakinek nem volt magától értetődő a kérdésből.
2017. ápr. 24. 18:57
 9/11 anonim válasza:

A kockahas jól tud kinézni, de nekem pl egy helyes pofi sokkal nyerőbb, de emellé a jó személyiség fontos.

Drága cuccok, beképzeltség, hülye gondolkodás mód:

A tipikus gazdag, ostoba páva gyerekek baromi taszítóak. Ha van lány akinek ez bejön akkor nyilván ő is hasonló értékeket képvisel és az olyanért nem is kár, hiszen ostoba plázacica lehet


Sok szerencsét én is hasonló cipőbe járok ,mint te!!

20/L

2017. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le a válaszból hogy lány mivel van szüzessége, de ez már normális a férfiaknál is szóval...
2017. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!