Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még ilyen lány? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen lány? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Vannak még olyan lányok akiknek nem alapkövetelmény a kockahas,méregdrága cuccok,beképzeltség,meg ez a hülye gondolkodásmód amit a legtöbb mai tizenéves srác követ?


Mert tapasztalataim alapján nincsenek, és azok akik azt állították magukról hogy nem ilyenek azok is ilyen pasival jöttek össze.



2017. ápr. 24. 15:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Még hogy nincsenek ilyen lányok 🙄nem tudom,hogy te milyen lányokat ismersz de vannak még rendesek is.Először is a drága cuccok nem érdekelnek,mert nem arra vagyok kiváncsi,hogy mit vett neki anyuci meg apuci.Mindenki azzal menőzzön amit saját maga ért el.A kockahassal meg úgy vagyok,hogy nem elvárás nálam mivel nekem sincsen kockás hasam :D És én bárkinek lehetőséget adok és ez nem csak ilyen jól hangzó mondat nálam.Egy fiú humora szerintem sokkal többet ér.Nálam is próbált már vágodni de soha nem ezek alapján ítéltem meg őket.Persze volt már olyan eset,hogy folyton kérdezgették miért nem állok le az egyik "menő" fiúval,mert állítólag az az én "szintem",de nem igazán hatott meg ez a szöveg sem. 16/L
2017. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!