Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fontos! Szorít az erő, lépnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Szorít az erő, lépnem kéne (? )

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki folyton néz, folyton ott van ahol én. Már kb. november óta ez van, de azóta sem léptem mert félek. Mindjárt nyári szünet, és ha nem lépek akkor egy csomó ideig nem fogom látni, addigra meg már lehet 'felszedi' más. Hogy menjek oda? Oda kéne már mennem és jó lenne vele tölteni a nyarat

2017. ápr. 25. 15:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy srác aki nem messengeren akar irkálni. :DD Na szóval szerintem ha elmentek egymás mellett vagy álltok egymás közelében, akkor mosolyogj és köszönj rá. Akkor tuti felkelted az érdeklődését és közben figyelheted a reakcióját is. Ezután valahol pl a menzán vagy bárhol a suliban melléülhetnél vagy találj ki egy szituációt mikor kényelmesen meg tudnád szólítani és beszélgetni vele. Persze egyszerűen oda is mehetsz, de az kicsit nagyobb lelki erőt igényel hogy elhívd a barátaitól :D. Mikor már elkezdtél beszélgetni akkor pedig egy mi újság is jó lesz. :D Próbálj fesztelen és vicces lenni. Ezután meg persze írhatsz is neki.És addig is amíg ezek nem történtek meg ne csak elsétálj mellette, hanem mosolyogj rá, nézz a szemébe, húzódj hozzá közelebb meg iyenek. Sok sikert! :D 16/l
2017. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!