Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A buszon van egy fiú akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszon van egy fiú akivel szemzek és mostanában nem lehet eligazodni rajta . Miért csinálja ezt? Tetszek még neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos . A fiúval már egy ideje szemeztem, amikor már egyre kevesebbet foglalkoztunk egymàssal.Ő a baràtaival volt , nekem pedig mindig fel kell hívnom az őseimet. Egy megállóban szálltunk fel de Ő előbb- utóbb màr az eggyel hamarabbinál szàllt fel . Ha véletlen egy megállóban voltunk és észre bett , akkor átment a hamarabbi megàllóhoz.Később visszaszokott. Egy idő utàn àtszokott biciklire és azt hittem màsr nem talàlkozunk , de ma megint busszal jött peddig tudja , hogy ezen a buszon szoltam lenni.Ahoz képest hogy màr jó ha egyszer rànézünk egymàsra útközben de azt is csak bàmészkodàsból, az elöttem lévő ülésre ült . Ha nem is néztünk egymàsra mindig a közelembe ült.Nekem még mindig bejön , de úgy érzem ,hogy ez nem kölcsönös.

2017. máj. 2. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha egymásra néztetek. Csodás. Kezedet nem kérte meg?
2017. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kezdetben sokat szemeztünk utàna màr alig néztünk egymàsra
2017. máj. 3. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokat kellene várnod a helyzettől. Ez elég gyakran előfordul velem is, hogy megakad egy lányon a szemem a buszon, de ennyi.
2017. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Előtte másfél évig szemeztünk
2017. máj. 5. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Az kicsit furcsa. Nem jutott eszedbe, hogy odamenj hozzá?
2017. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A zsebébe csúsztattam a telószàmom , de nem hívott még fel és màr unom , hogy mondig nekem kellett kezdeményeznem neki pedig folytatni. Nem hívott fel, de ugyqnúgy rajtam legelteti a szemét. Most azt szeretnén ha végre Ő is lépne. Félenk típus , de kezdetben én is az voltam majd ez idővel elmúlt. Nem akarok rà nyomulni.
2017. szept. 13. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
XD
2017. szept. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!