Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gond van velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy 15 éves srác vagyok, és még nem volt barátnőm sosem. A külsőm szerintem átlagos, sportolok általában, parkour-ozok, és most szeretnék elkezdeni bmx-ezni. Informatikát tanulok, de nem vagyok az a tipikus kocka. Szerintem viszonylag értelmes vagyok, kissé visszahúzódó személyiségű vagyok. Nem cigizek és nem is iszom, félreértés ne essék, nem sztereotípiánal szántam, de az osztályom háromnegyede iszik, vagy cigizik, vagy éppen mindkettő. Nem igazán vettem még észre, hogy bejönnék valakinek, illetve de, de fiatal volt hozzám képest az illető. Válaszokat előre is köszönöm. :)

2017. máj. 12. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én régebben nagyon sokat füveztem, manapság iszok, cigizek és xanaxozok. Egyáltalán nem sportolok. Egészségtelen vagyok, amolyan idióta punk -rocker tinédzser. És képzeld, van barátnőm, sokat olvasok, s 120 -as az IQ -m.

Ezek a sztereotípiák egyébként elég elcseszettek, mert többnyire a wannabe popular emberkékre jellemzőek, de ha van rá hajlamod és a kellően elcseszett pszichológiai háttered, akkor nagyon bele lehet csúszni (traumák hatására például)

Nincs veled semmi gond egyébként, maradj olyan amilyen vagy, majd el fog jönni az igazi.

2017. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és nem sztereotípiának szántam, csupán ilyen a környezetem. :)
2017. máj. 12. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
15 évesen még elég fiatal vagy, akkor kezdj el aggódni ha 10 év múlva sem lesz. Én 20 éves vagyok és nekem se volt még sose barátom. Lett volna már rá lehetőségem de sose volt meg a közös nevező. Előbb-utóbb eljön az igazi, annyi ember van a világon.. :)
2017. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kell valaki?

Egyáltalán el tudod képzelni, hogy kellj valakinek?

2017. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4. Nem annyira fontos, hogy depressziós legyek, vagy valami, hisz még elég fiatal vagyok, de azért jó érzés, ha valaki szeret, másképp mint a család, barátok. :D
2017. máj. 21. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!