Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chessbase kérdése:

Mit kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott egy lány akivel látásból ismerjük egymást. Valami hirtelen beütés következtében ez a lány rendkívül elkezdett tetszeni nekem és arra gondoltam hogy személyesen odamegyek hozzá és elhívom valahova. Ha nem jön össze semmi gáz nem halok bele. Az utóbbi 2-3 hetemet azzal töltöttem hogy próbáltam abban az időben és helyen jelen lenni ahol össze szoktunk futni. (Amúgy érettségi szünetem van valamilyen szinten ráérek :D) Na de... Mintha teljesen eltűnt volna. Akikkel szoktam látni azokat most is láttam az esetek többségében. Ez nem nagyon mehet tovább mert nem akarok több órát elvesztegetni nap mint nap, ugyanis legalább 2 órát utazok csak oda-vissza. Végül is az lenne kérdésem hogy folytassam e ezt a dolgot hogy random próbálom meg elcsípni hát ha szerencsém lesz vagy próbáljam meg ezt egy jól megfogalmazott üzenetben felvázolni neki. Ezt csak is a legutolsó esetben tenném mert nem szeretek neten ismerkedni csak élőben, plusz lehet hogy el sem olvassa vagy csak szimplán elítél hogy nem mertem odamenni stb..


18/F


2017. máj. 25. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondod neki,hogy ott voltál,és nem láttad,akkor nem hiszem,hogy azt gondolná,hogy esetleg nem mersz odamenni.

Szerintem az,hogy írsz neki,hogy van-e kedve találkozni,az még nem neten való ismerkedés,csak más lehetőséged nincs tőle megkérdezni,hogy szeretne-e találkozni veled. Írj neki szerintem,nem veszíthetsz semmit :D

2017. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz (addig amíg neked nem jelent problémát) azzal hogy élőben találkozol vele.

Aztán ha nem megy írj rá.Értelmes srácnak tűnsz és szerintem meg tudnál egy normális szöveget írni neki úgy hogy ne itéljen el.

Ha meg mással akarsz próbálkozni esetleg keress közös barátot/ismerőst.

2017. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne fogalmazd meg az üzenetet, csak spontán írj rá mintha csak szimplán elakarnád hívni mint akárki mást...hidd el ez sokkal jobban bejönne neki mint a jól megfogalmazott üzenet... ****om se szaladgálna egy nő után állandóan keresve, dobj rá egy üzit és megvan oldva minden, nem azt fogja gondolni hogy jaaj ez üzenetben hív el mekkora egy szégyen csávó , hanem csak szimplán örülni fog neki



ez a mai világ


pacsi

2017. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is jártam régen így, és figyeltem a lányt, hogy akkor ha legközelebb látom, odamegyek hozzá, és lesz ami lesz! De teljesen eltűnt! :D Kb. 2 hónapig hiába kerestem a vonaton, az állomás környékén, pedig előtte rendszeresen láttam. Tudtam a nevét, facen is el volt tűnve, nem posztolt semmit, aztán kitett egy képet a barátjával, szóval kiderült, hogy nem sokkal az "eltűnése" után megismerkedett egy sráccal.


Úgyhogy ne húzd az időt, ha tényleg tetszik, akkor írj rá, mert ha sokáig vársz a következő talira, lehet, hogy már kézen fogva fogod látni valakivel!!

2017. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek csak egy kis odaszólással kezdj közeledni.

Ha megpillantod csak mosolyogj rá. Legközelebb köszönsz is neki. Ha megint találkozol vele, akkor szintén lökj neki egy mondatot, például "jó a hajad" vagy "könyvtárban voltál?"

Majd jöhet valami párbeszéd, "sűrűn jársz erre? Elég sokszor találkozunk erre fele".

Utána már kérhetnél tőle egy telószámot vagy fb nevet.


Azért mégse úgy kezdd, hogy "szia tetszel nekem, randizunk?"

Az kicsit weird.

2017. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel akkor visszajelolt de nem reagált semmit az üzenetemre ami furcsa de ez van.
2017. máj. 27. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!