Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 100kg feletti csajok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100kg feletti csajok! Nektek volt már szerencsétek párkereéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tippek, ötletek, hogy milyen srácoknál érdemes próbálkozni kövér lányoknak? :))

Utálkozó kommentekből kapok éppen eleget szóval azt ne nekem írjátok légyszii.

Köszönöm a válaszokat. :)



2017. máj. 27. 22:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%

Mit kell erezni ahhoz hogy valaki egy kerdesre 5szor adjon banto valaszt, mert kedves baratunk. a 10es annyiszor irt..

Az lehet hogy a kerdezo dagi de az meg biztos hogy te meg eletkeptelen unatkozo joszag vagy .

Nem sertesbol de tenyleg jobb lenne ha lleadnad a felesleget .. Nem masokert hanem magadert..

2017. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt szerencsém soha, viszont nem adom fel teljesen. Most is jó ideje van kiszemeltem, ő régebben azt mondta, senkit nem a külső határoz meg.
2017. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Azt azért megkérdezném, hogy a kérdező mikor írt olyat, hogy nem szándékozik lefogyni? Ez azért nem úgy megy, hogy elhatározom, hogy le akarok fogyni, elmegyek futni, és hopp, máris 40 kiló vagyok vasággyal. Addig meg miért ne érezhetné magát jól a bőrében, és miért ne lehetne pasija? Vagy ez csak a vékony emberek kiváltsága? Egy 120 kilós lány ugyanúgy lány, és ugyanúgy ember, mint egy 40 kilós. De biztos az én értékrendem a hibás... (És félreértés ne essék, nem az egészségtelen elhízást éltetem. De attól, hogy valaki telt, nem kell azonnal azzal jönni, hogy igénytelen disznó... Egy kövér lány is lehet igényes.) /6-os voltam/
2017. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
61%
Egy 120 kilós lány nem csak sima lány, hanem egyből 3
2017. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
29%

az állam is megmondja ki mennyitől kövér, liftekre mi van kiírva?? 6 személy 480kg, azaz fejenként max 80 kg fér el, szóval a kérdező már 1,25 embernek számít a kormány szerint is..

Ha volt esze felhízni, akkor lesz esze lefogyni, persze felszedni a kilókat könnyebb, vagy jó 2-3 év kell hogy normális alakja legyen majd egy 100 kiló feletti lánynak, de ez van fogadja el, hogy az életben valaki mindig szopik, ha nem ő akkor valaki más születik daginak, de ettől még lehet változtatni rajta és nem kell nagyképüsködni, hogy ő kövér, ha ő is normálisnak vélné magát, akkr a kérdésben nem emelte volna ki a 100 kg felettit, ő is tisztában van vele, hogy ez nem normális dolog, ennyi.

2017. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
74%
És abban a két-három évben mit csináljon? Fotoszintetizáljon? Neki is lehetnek emberi kapcsolatai, akár párkapcsolata is. Ez tényleg annyira földtől elrugaszkodott? És hol nagyképűsködött? Szerintem más kérdést olvastunk, nekem ez egy teljesen átlagos dolognak tűnt, csak érdekelte, hogy ilyen súllyal is van-e esélye. Azt se mondta, hogy ő ezt normálisnak vagy vékonynak gondolná. Ez a kérdés semmiben sem különbözik attól, mintha például valaki azt kérdezné meg, hogy "hófehér bőrű, sápadt lányok! Nektek volt már szerencsétek párkereséssel kapcsolatban?". Nem azt kérdezte, hogy szerintünk kövér-e, de valahogy bárki bármilyen kérdést feltesz, ha benne van, hogy a kérdező 100+ kiló, akkor a válaszok 90%-ában jönnek a gerinctelenek, meg azok, akik azt hiszik, egy "fogyj le" kommenttel megoldják a kérdező összes problémáját. Mintha ez olyan rohadt egyszerű lenne... /6-os/
2017. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
25%

NE FOGYJ LE!

Tessék más vagyok most akkor mint a többi?

(OFF: A hófehér / sápadt bőrű lányokat a fiúk nagyrésze szerintem imádja, ahogyan jó magam is OFF vége)

2017. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
51%
Na jó, itt végeztem, már nem vicces. Lerágott csont. Kivéve a csaj xdddd
2017. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%
Te 20 as, aki már kb 7 szer is válaszolt, remélem majd neked is így fognak segíteni az emberek ahogy te segítesz :). És egy válasz: 100kg feletti lányoknak is lehet párjuk, csak maximum kicsit többet kell keresniük, úgyhogy ne add fel :).
2017. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%

Szia. Anyukám is 100kg fölött van és ő alacsony is. Te nem adtad meg a magasságod szóval tippünk seehet az arányokról. Na szóval anyum is súlyos eset, de tapadnak rá a pasik, mert jó a humora mosolygós aranyos nő. Ha jó a kisugárzásod és magabisztosnak látszol esetleg még a testalkatodhoz előnyös ruhákat is hordasz hamar találhatsz valakit. Sok boldpgságot :)

Ui: a trollokat meg hagyd figyeknen kívül mind szemétláda és jót szórakozik az emberek földbetiprásán.

2017. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!