Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 100kg feletti csajok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100kg feletti csajok! Nektek volt már szerencsétek párkereéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tippek, ötletek, hogy milyen srácoknál érdemes próbálkozni kövér lányoknak? :))

Utálkozó kommentekből kapok éppen eleget szóval azt ne nekem írjátok légyszii.

Köszönöm a válaszokat. :)



2017. máj. 27. 22:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező! Csatlakozom az előző válaszadóhoz, ne vedd komolyan ezeket a szomorú trollokat, akik csak ideröfögnek :D. Biztosan találsz valakit, és jók az esélyeid :)

Példának okáért itt vagyok én. Intelligens, sportos alkatú srác vagyok, és imádom a duci nőket. Lehetőleg a 100 kiló felettieket, de felső súlyhatár nincs. Ha érdekel a dolog, írj privit :)

25/F

2017. máj. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%
én örülnék egy kedves szeretni tudó husibb lánynak aki meg becsülné a párját , ilyet keresek csak nem találok sajnos 25/F
2017. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Biztos van akinek ez bejön...de nagyon nem könnyíti meg a dolgot.

Tessék lefogyni és kész.

Talán egy kis erőt tudsz meríteni az én történetemből.

Habár én fiú vagyok de szintén nagyon el voltam hízva.

Egy este feküdtem az ágyban, néztem magamat és valami iszonytató undor fogott el. Csak arra tudtam gondolni , hogy hogy lehettem ennyire igénytelen lusta dög...és , hogy eddig mi a fenéért nem foglalkoztam ezzel. Ott abban a pillanatban eldöntöttem , hogy lefogyok.

Ez kereken 1 év volt...43kg ot fogytam azóta.

Szóval a lényeg, nem szabad beletörődni! Nem tudok hinni azoknak az embereknek akik azt mondogatják , hogy így vagy jó stb...ez butaság. Butaság ezzel becsapni magad.

Remélem sikerül lefogyni. Sok sikert!

2017. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
52%
szívesem megismernélek
2017. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
23:19 Arra ne is gondolj, hogy valaki betegség miatt ilyen! Azt a te dolgod eldönteni, hogy tetszenek-e a kövérebb lányok, de ne úgy beszélj róluk, mint az állatokról!
2018. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

dúrva mennyire sok a bunkó ember! 100kg és súgok valamit...én is!! 14éve BOLDOG ÉS SZERETŐ párkapcsolatban vagyok

Nem mindenki szereti a fonal férgeket!!

2019. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!