Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövérebb de viszonylag normáli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérebb de viszonylag normális fiúként hoo van esély ismerkedésre?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol,az mindegy hogy kövér vagy.. attól még neked is megvan a jogod a csajozásra, ha normális vagy elfogad a csaj ugy ahogy vagy. sok sikert !
2017. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, még nem nagyon talalálkoztak ilyen csajjal, de ami kések nem múlik :D
2017. jún. 3. 01:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgyvan! ✌
2017. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, mennyire vagy kövér. Bár egy normális lány nem a külsőd nézi, de azért ha valaki nagyon el van hízva, az nagyon nem előnyös. Egyébként az önbizalom sokat számít. Ha nincs neked, akkor elég nehéz lesz barátnőt találnod. Viszont ezen tudsz változtatni. Kezdj el egészségesebben étkezni, és sportolj többet. Meglátod, több önbizalmad lesz, és így a csajozás is könnyebbé válik majd. De ha nincs ilyen gondod, akkor meg csak várj türelmesen. Eljön majd a te időd.
2017. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szeder Katalin ***** válasza:
Az előttem szólóval értek egyet, hajrá!
2017. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mégis mi a francért lettem lepontozva?
2017. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom, en nyomtam a zoldet.
2017. jún. 14. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy lepontozva? Ez nem egy verseny hogy aki többet kap az nyer.Mindenki adhat véleményt és szerintem teis hasznos választ adtál.
2017. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akárhogy, de ez nem jó hozzáállás! Én is voltam kifejezetten dagi, gyakorlatilag egészen egy évvel ezelőttig, és ettől függetlenül volt pár kapcsolatom. Viszont azt látom, hogy te sem vagy megelégedve magaddal, problémaként fogod fel a túlsúlyod, mint én is régebben. Azt javaslom, hogy le lányt próbálj keresni nagy erőkkel, hanem menj el edzeni! Akármilyen sportot találj ami tetszik, akár csak kondizz, egy hónapig személyi edzővel aztán megy magadtól is. Határozd el magad, amikor úgy érzed hogy nagyon nem akarsz edzeni akkor képzeld magad elé a mai normák szerint szebb, kigyúrtabb/karcsúbb testeddel önmagadat. Nekem sikerült, pedig nem vagyok egy akaratbajnok, nem csak fizikailag erősített meg, hanem lelkileg is, sokkal magabiztosabb lettem és tudom hogy képes vagyok elérni amit elhatározok. A test a lélek tükre, mint mondani szokás. Hajrá!


Ha ez nagyon nem fekszik, sok normális csaj van, akik nem a kockáidat és a pénztárcád súlyát nézik, de egy biztos: előnyösebb külsővel könnyebb. Sajnos nem a személyiségedet látják először :) 20f

2017. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!