Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egyáltalán normális fiú? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán normális fiú? 16/L

Figyelt kérdés

2017. jún. 21. 18:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%
Vannak, és TE normális lány vagy? Mert azt érzékelem hogy azok nyavalyognak legtöbbször hogy nincs normális fiú akik amúgy egy normális kapcsolatot sem tudnak végigvinni hiszti és egyéb nélkül.
2017. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%

Vannak normális fiúk :D

Tudod...nem csak az agyongyurt,ecsetfejű srácok léteznek. ;)

Nagyon sok rendes srác van.Csak lehet nem tunik fel ezeknek a felszines lányoknak...

2017. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is vannak, habár én nem vagyok az, a legtöbb nőt lenézem és eléggé bunkó vagyok másokkal + lételemem a káromkodás is, szóval e van, habár nem mondtad milyen téren normális...

Életkörülmények, megélhetés, kinézet, viselkedés, péniszméret, gyakorlatilag mindenre ráaggadhatjuk a normális kifejező jellzőt, szóval a pontosabb válaszok érdekében jelezd kérlek, hogy milye vagy miben legyen "normális".

+ Hogy neked mi a normális, mert ez valószínűleg személyenként változik.

2017. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
25%
Sajnas a #9-#10-nek van igaza és én normális vagyok és itt engem tesznwk barát zonába és mondják hogy nem vagyok elég,jo pasi...
2017. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
18%
Míg segfej voltam kellettem, mikor már megkomolyadtam alány mellett és családot szerettem volna már nem... Ilyen ez. :D
2017. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 I noor Y ***** válasza:
56%

Nincs. Ha ilyen kérdést teszel fel, számodra nincs.

Mindenkinek megvan a saját maga idiotasága/szenvedélye ( ferfiaknal talan fokozottabb )... magyarul mindenki dilis es kattant valamennyire és csak rajtad múlik hogy ezt hogyan kezeled

Szoval a kérd3sedbol az látszik hogy ezeket egyaltalan nem tudod kezelni

17/f

2017. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 I noor Y ***** válasza:

Nincs. Ha ilyen kérdést teszel fel, számodra nincs.

Mindenkinek megvan a saját maga idiotasága/szenvedélye ( ferfiaknal talan fokozottabb )... magyarul mindenki dilis es kattant valamennyire és csak rajtad múlik hogy ezt hogyan kezeled

Szoval a kérdésedbol az látszik hogy ezeket egyaltalan nem tudod kezelni

17/f

2017. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Van, csak vagy barátzónában köt ki vagy nyomoréknak tartod.
2017. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Igen, lehet mindig nyavalyogni hogy "hol vagytok, normális fiúk" , de magába soha senki nem keresi a hibát :D (ne vedd személyeskedésnek, kedves kérdező, csak általánosítva mondom)

Saját példából indulok ki

Két barátom eddig és furcsa mód egymástól tök függetlenül azt mondták túltörődöm vagyok :D Akkor biztos van benne valami

Szóval nem feltétlen csóri fiúkat kell számon kérni, inkább olyat találni aki elfogadja a defektjeidet és természetesen te is az övéit :) (hazudik, aki azt állítja, neki nincs :D mert ami neked belefér az másnak már lehet húzós)

2017. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

*két barátom volt eddig (...)

17/l :D az úgy lemaradt

2017. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!