Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egyáltalán normális fiú? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán normális fiú? 16/L

Figyelt kérdés

2017. jún. 21. 18:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Eddig még olyannal nem találkoztam.."



Én még nem találkoztam svédekkel..

Akkor nem is léteznek?

2017. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%
Akkor nézelődj a kicsivel idősebbek között.
2017. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%
Fiatal vagy még ahhoz hogy ennyire kiábrándulj a fiúkból. :D Nyugi, majd találsz valakit, aki normális. :)
2017. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 AdventurerTomcs ***** válasza:
Van..legalábbis én annak tartom magam .. de ismerek nagyon jó embereket
2017. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Helló!


Mindenkinek ára van - egy, vagy több rossz(nak mondott) tulajdonság. Vagy megfizeti érte ezt az árat valaki, vagy nem.

Olyan, hogy jön valaki, és tökéletes lesz - olyan nincs.

Vagy rossz a társaságod, vagy nagyok az igényeid. Változtass rajta.


Popper Péter: 'Az "Igazi" nem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne "igazi". De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált.'


Üdv.

2017. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Yoisten válasza:
Se normális fiú, se normális lány... csak kompromisszum van.
2017. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26. Sok volt a Dr. Csernus :D?
2017. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!