Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadjam el, hogy soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy soha az életbe nem lesz barátnőm ( hosszú sztori)?

Figyelt kérdés

Leszögezném előre, mielőtt bárki cseszeget,hogy igen, beképzelt vagyok! Nem emiatt nincs barátnőm, mert sajnos nem egy olyan egyénnel futottam össze,aki ezt nagyra értékelte ,amire nem vagyok büszke (néha bunkó vagyok és nagyszájú). Régebben féltem a lányoktól,de mostmár tudom hogy nincs miért. Külsőleg a mackos sracbol egy kisportolt kocka hasu (nem a sovanysagtol , nem 50 kg vagyok) izmos felsőtest, küzdő sportolok. Tanulás szempontjából eddig kitűnő voltam és a megye legjobb gimnáziumaba megyek.Emellet tudok zenélni (gitár és zongora) és jó hangom is van aránylag ( de azért a Megasztárba nem neveznek be). Nem csak élőben, de neten is próbálkoztam sokat. Mire kikupalodtam és megvaltoztam, addigra elfelejtettek..Nem haragszom rájuk (balkuki voltam). Legutóbb majdnem összejött egy lanynal akit mindenki a legvisszahuzodobb , steber ,szolidnak gondolt .. erre mással is kavar.khmm... Jol kicsesztunk vele a masik sráccal 😁😁😁. Nap mint nap kapom a visszajelzéseket, a végén apum szólt hogy menjek oda ahhoz a lányhoz vagy ő lok oda mert annyira néz. De persze nem lett belőle semmi,kiszerettem belőle. itt a nyár, ideje csajozni, csak ahol voltam strandon nem volt egy se:(( barátaim nincsenek, vagyis van egy kevés csak ők kint élnek külföldön és egy el itt m.on...de el kellett költöznie..A drogos iszákos roma imádó volt osztálytársamimra nem vagyok kíváncsi. Sőt, szépen lassan az összes lánnyal összevesztem,mert nem tetszett nekik hogy nem foglalkozom a kis osztalyucskajukkal és 8 év után az utolsó hónapban jelöltük be egymást !😂😂

Szerintetek hogyan tovább?

Feladjam és fejlesszem magam? Képet nem küldök,mert tudom hogy nem a külsővel van a gond. Csajozasi tippek? Mindent meghallgatok...Jót is, rosszat is. Ide kérdést kiírva szégyellem magam, csak annyira vágyom valakire ,akinek mindent elmondhatok, megolelhetem , adhatok neki puszit/csokot kezén fogva sétáljunk stb.. jövő héten leszek 15/f ha van kérdés, írjatok kommentbe


2017. júl. 5. 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Haggyuk már ezt az úgyis vár rád valaki dumát.

Élettelen sz@rok találnak ki ilyeneket.

Mondjuk én is az vagyok, de nem érdekel, legalább nem élek rohadt álomvilágban.

Míg neked az a legnagyobb gondod, hogy mikor lesz nőd, én minden reggel átgondolom, hogy inkább meg kéne ölni magam a g£cibe, és nem lenne ilyen gondom.

De legalább előtte élvezni is kéne egy kicsit az életet. Az eddig nem ment.

2017. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

hat azzal en is ugy vagyok hogy jolesne mar ha lenne baratnom, nagyon vagyok ra de nincs. 17 eves vagyok es nekem se volt meg baratnom, en is kicsit "bunko" vagyok sokak szerint. volt egy lany akivel beszelgettem de kb. lepattintott, es volt olyan is akit tobb mint egy eve nezegetek de felek beprobalkozni nala.

neha elmegyek valami buliba, hatha osszejon de nem hajtok nagyon ra.

azt mondom neked is menj el neha buliba, beszelgess lanyokkal es ne ezt a "ki vagyok toszva es bunko vagyok" stilust dobd be a lanyoknak mert nem jon be.

2017. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Először is Boldog szülinapot előre! Nekem is jövőhéten lesz a szülinapom!! Pacsi! :D Én amúgy egész jól átérzem a helyzeted. Én is kitűnő tanuló vagyok, csak sajna az új sulimban mindenki az így már nem vagyok akkora nagy szám.Fura mert egyszerre vagyok egy kicsit egoista és egy kicsit önbizalomhiányos. Még nem volt barátom, mert akik eddig próbálkoztak (bevallom nem kevesen) valahogy nem kellettek.(Így utólag rájöttem mekkora h*lye p*csa voltam és azóta próbálok változni) Amit tudok tanácsolni, hogy vegyél vissza, legyél szerényebb. De tartsd meg az önbizalmad, mert az szerintem egy áldás, csak tudni kell kezelni. :) 16L
2017. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Valahogy full nem nézném ki az írásból és a jellemzésből hpgy még 14 vagy.

Amugy 14 vaaagy, nem lesz gáz. Legyél kedves és meg van oldva. Ha minden jól megy akkor 15-16 évesen lesz barátnőd.

L

2017. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne agyalj ezen.

Kösd le magad, találj elfoglaltságokat.

Én például elhatároztam magamnak, hogy nyáron sportosabb leszek, edzek stb (otthon, + parkban, netről nézek gyakorlatokat) és megpróbálom eltüntetni a csúnya férfimelleimet. (XD hülyén hangzik, de van egy kicsi, és undorító)

Őszintén. Írd le nekem, mire kéne egy barátnő? (azon kívül)

Szeretetre? Nem kapsz eleget?

Vagy valami másra?

Egyedül érzed magad? Nincsenek ismerőseid, akikkel ellehetnél nyáron? (nekem pl vannak, de mindegyik olyan elfoglalt...)

17F

2017. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben csak 21évesen . Igaz nekem más miadt nem lesz nőm soha valószínűleg .
2017. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza az arcodból, az sokat segíthet. Keresgélj olyan helyen, ahol intelligens csajok találhatók. Ja, és tanulj meg helyesen írni, mert a megye legjobb gimnáziumából úgy rúgnak ki, hogy az izmos felsőtesteddel beleesel a zongorádba, aztán sírhatsz azon a jó hangodon eleget...
2017. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!