Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiatalok hogy/hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok hogy/hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

17, lassan 18 éves leszek, és még nem volt barátom. Nem vagyok bulizós típus, tehát ez az ismerkedési lehetőség kilőve. Mi maradt még? Internet. De ott hol?

Egy kis segítség jól jönne, hiszen nem akarok 30 éves koromig szingli lenni. :D

17L



2017. júl. 6. 23:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Társaságban ismerkednek kocsmákban discoban mindenki máshol .
2017. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Tán nem kaptál elég jó válaszokat, vagy csak elfogytak a lelkes ismerkedni vágyó jelentkezők, hogy így ki kellett emelned a kérdésed?

Amennyiben az utóbbi, akkor: Szia :) írj nyugodtan. 17/F

2017. aug. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát én 19 éves koromra nem találtam senkit, szerencsére nem vagyok buliba járós, koncertre kevésre megyek, bár jövőre a rockmaraton tervben van, talán majd ott. Nincs igazán hely, de szerintem keresni is fölösleges, majd ha találsz valakit, akkor tudni fogod.
2017. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok,nem mozdulhatok ki(egészségügyi okok)Írj ha szeretnél.Fel tudlak készíteni arra,ha furcsa emberrel kell beszélned(nem rossz értelemben)
2017. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!