Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket zavar, ha egy lany kicsit elkenyeztetett?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít kicsitnek? Egy mértékig még talán elfogadható de elég könnyen túlzás lehet, ami nagyon rossz!
2017. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sokszor megszólnak, hogy borzalmas milyen elkényeztetett vagyok, mert dragabb ruhaim, parfumjeim, sminkeim, ilyenek vannak. Nem mutogatom vagy dicsekszem veluk, de mindig megkapom, hogy ez szerintuk szanalmas, el vagyok kenyeztetve, latszik, hogy egyke vagyok. Vagy ha pl szoba jon a hazimunka, es azt mondom, hogy nem szoktam takaritani, csak a szobamban, vagy nem tudok fozni ugyanez van
2017. ápr. 16. 22:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez még szerintem belefér... Bár kicsit kevés infó... Hány éves is vagy
2017. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

16.

Uj suliban kezdtem ezt az evet, itt mondtak ezt ram eloszor. A legelso alkalommal akkor, amikor nogyogyaszati okbol tartos testneveles felmentest kaptam (nem szeretnem részletezni miert), és mikor a lany osztalytarsaim megkerdeztek miert, azt mondtam, hogy "hagyjuk". Ebbol masnapra az lett, hogy apuci elintezte nekem, hogy ne kelljen megemelnem a seggem. Erre mondta az egyik lany, hogy ne csodalkozzak, ha egy ilyen elkenyeztetett pic&a egyedul hal meg.

2017. ápr. 16. 22:44
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudon... Lehet csak mert új vagy azért ilyenek... Vagy nem tudom... Bár nem ismerlek szóval nem tudhatom így de írásodból nem tűnsz rossznak... De ha megismernélek megtudnám mondani h baj van e vagy akármi... De lehet csak találtak valamit amivel cseszegethetnek... :3 akkor pedig 100%ba együtt tudok érezni veled...
2017. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Jajj ugyanmár... De ismerős. Velem is ugyan ez volt általánosba meg gimibe is, szerencsére egyetemen már azért ez nem számít kirívónak. Én ugyan srác vagyok de hasonlóakat kaptam régen én is pusztán csak azért mert az én szüleim tehetősebbek voltak az átlagnál és nekem is voltak márkás cuccaim, telefon stb. Én is mindenért megkaptam ezt a hülye szöveget még amikor pl egy versenyt nyertem meg az is csak azért volt mert apám elintézte :D Sőt barátnőm is csak ezért volt mert hiába nézek ki jól csak a pénzre hajtanak aha persze. De engem már egy idő után nem zavart inkább csak röhögtem magamban egyet, hogy ez szánalmas. Amúgy irigyek csak ennyi, ezért csinálják. No meg új vagy szóval alap, hogy kóstolgatnak. Az, hogy drágább ruhád parfümöd sminked van még egyáltalán nem jelenti azt, hogy el vagy kényeztetve ez hülyeség. A házimunka is csak szőrszálhasogatás. Mondom csak szimplán irigyek rád és próbálják ezt valami nagy negatív dologként beállítani de ne hagyd magad :)

De csak, hogy a kérdésre is válaszoljak engem nem zavarna ha valóban egy kicsit elkényeztetett lenne a lány akkor sem de a leírtak alapján te nem vagy az. És a normális pasikat sem fogja zavarni.

19/f

2017. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Mittudomain válasza:
100%
kamasz gyerekeknek nincs jobb dolguk mint szekálni a másikat? :P Te annak érzed magad? Emiatt esetleg? Mert ez még nem indok rá. A fiúk meg úgyis kiderítik az vagy-e ha nagyon akarják.
2017. ápr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Inkább örülj a cuccoknak, ez nem fog zavarni senkit. Ez még nem elkényeztetettség, és tényleg csak irigyek rád..
2017. ápr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem elvárásod, hogy a srác is gazdag legyen feltétlenül, akkor nem probléma. Engem nem zavar, én is szeretek jó cuccokban járni.

16F

2017. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez szimpla dominanciaharcnak tűnik, megnézik mivel lehet kiakasztani, irányítani, lenyomni, stb. Ez ösztönös valamilyen szinten. Ahogy reagálsz az ilyesmire, az dönti el a jövőbeli kapcsolataidat, a szintedet a hierarchiában. Ha magadra veszed, füled/farkad behúzod, kiakadsz, stb akkor alul maradsz és hozzájuk képest csicska leszel, ha nyugodtan és határozottan lepergeted magadról ezeket (nem visszabántva) akkor egyenrangú, akár legjobb barátnő is, ha meg megsemmisítő módon őt mindenki előtt lealázva, nevetségessé téve teszed megfelelő erővel mögötte akkor meg ő lesz a csicska.


Amúgy ez azért indul eleve mert ő érzi magát kevésnek hozzád képest, félti a pozícióját és próbál lehúzni. De ha valami jó módon sikerül biztosítanod arról hogy nincs mitől félnie de lenyomni se hagyod magad akkor lassan minimum kölcsönös tisztelet alakul ki.


Férfiként mondhatom hogy nem szeretem az elkényeztetett lányokat, mindig is max futó kalandokra tartottam tűrhetőnek őket, de nem attól lesz elkényeztetett valaki hogy tehetős. Lehetsz mélyszegénységben is elkényeztetett. Ez személyiségbeli hiba, abból ered ha többnek hiszed magad másoknál, hogy automatikusan járnak neked dolgok az élettől, hogy bizonyos feladatok "alattad vannak", és elsősorban nevelési hibából ered. (tehát nem te tehetsz róla, de te tehetsz ellene)

Nekem akkor elkényeztetett egy lány/nő ha pl. nem hajlandó szemetet levinni, saját wc-jét kitakarítani, nála kevésbé tehetős (vagy kevésbé szép, kevésbé okos, stb) emberekkel tisztelettel beszélni, segíteni, emberszámba venni, stb.

Az elkényeztetettség tehát nem a márkás cuccokból fog látszani hanem a beszédstílusból, amiket mond az ember, ahogyan beszél dolgokról, és a testbeszédéből is simán lejön.


Én durván elkényeztetett voltam, (mondjuk férfiként szerintem ez gyakoribb) és szerintem még most is az vagyok valamennyire. Volt bejárónőm is évekig, aztán úgy hozta a sors hogy két évig külföldön éltem egyedül egy lakásban úgy hogy nem fért már bele bejárónő. Megismertem a penész és a redva minden formáját mire ráneveltem magam a mosogatásra/takarításra :) Főzni is megtanultam (baromi könnyű, 10-20 elkészített recept után már tűrhető saját recepteket is ki lehet kreatívkodni ha megtetszik a dolog). Aztán Indiában eltöltött több mint egy hónapom volt a legnagyobb szemfelnyitó nekem.

Ma már nagyon cikinek tartanám ha bejárónőm lenne úgy hogy nincs rá valódi szükségem (pl fizikai egészség hanyatlás miatt).


A helyedben legalább a saját szobámat én takarítanám és elvből sem engedném hogy más tegye, és hébe-hóba meglepném a szüleimet hogy ma én főzök nekik (akkor is ha úgy érzem nem érdemlik meg).

És nem azért mert a suliban ezzel csesztettek, nekik nem is kell tudniuk erről, hanem magam miatt, a fejlődésem miatt.

2017. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!