Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nesszi99 kérdése:

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány sokat beszél és nagyon szókimondó?

Figyelt kérdés

Az igazi problémám az, hogy nem tudom mi a baj a személyiségemmel, mert alapvetően szerintem nincs olyan sok rossz tulajdonságom csak az, hogy sokat beszélek, meg tényleg kegyetlenül őszinte vagyok ami néha bunkóságnak tűnhet, meg egy kicsit hisztis is vagyok :D De ez tényleg nem vészes csak ha valami nem jön össze hisztizek egy kicsit aztán megcsinálom. Ezek mellett persze vannak jó tulajdonságaim is mert nevetős vagyok, értem a poénokat és nem sértődök be rajtuk, tudok sütni és még házias is vagyok úgymond mivel nem okoz gondot ha el kell indítanom a mosógépet vagy vasalni kell pedig sok lány a korosztályomban azt sem tudná hogy merre hány méter.Szóval tényleg nem tudom min kéne változtatnom:/

17/L



2017. máj. 8. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
21 /F Nekem tetszik ha valaki sokat beszél könnyű megismerni és jól el lehet beszélgetni.
2017. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdést azért írtad ki, mert nem találsz párt. Igazából ha nem vészes, akkor semmin ne változtass, vagyis változtathatsz de nem kell itt ilyen drasztikus személyiség átalakítás. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, ez eléggé alapvető, és jó is ha ezeket megpróbáljuk kijavítani, törekedünk ezeknek az elnyomására, de nem hiszem hogy sokat kéne változtatnod. Minden ember hisztis, mindenki tud néha sokat beszélni, és az őszinteség pedig csak pluszpont. Inkább arra törekedj hogy minél több embert ismerj meg, és akkor találni fogsz partnert. 18/f
2017. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt hirtelen így gyorsan felvázolnád nekem az életben, akkor az egy kicsit ténleg sok lenne úgy gyorsában, de amúgy minden személyiség függő szóval ez nem egészen értelmes kérdés.
2017. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 $$$$$ ***** válasza:

Engem nem zavarna. Én is sokat beszélek . Az hogy szókimondó vagy meg nem baj mert legalább őszinte vagy....

16/F

2017. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Így pont az ideálom vagy. :D

Aki meg megsértődik azon, hogy őszinte vagy, az meg is érdemli. ;) Én sosem hazudok, ezt tudják is rólam, ennek ellenére, sőt, épp emiatt mindig jönnek a hülye kérdéseikkel, aztán meg megsértődnek... :D

2017. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!