Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szólítsak le egy lányt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le egy lányt? Mi az amitől még nem vagyok nyomulós? Lányok, milyen leszólíts tetszene?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és ismerkedni próbálok lányokkal :)

Arra gondoltam, hogy elmegyek egy nagy parkba ahol van egy tó és ott próbálok meg lányokat leszólítani, kedvesen hozzájuk szólni és ismerkedni. Arra gondoltam, hogy talán ez nem olyan nyomulós, ugyan akkor, amennyire gyáva vagyok, talán magamat is megleckéztethetem ezzel :)

Csak nem tudom, hogy a rájuk köszönésen kívül, mi az ami nem gáz, ha mondok nekik. Nem akarok semmilyen szöveget betanulni, csak még is valaki korlátot szeretnék kiépíteni, hogy mi az ami sok, és mi az ami még nagyon gyerekes!

Persze, önmagam kell adnom majd :)

Pl. ha padon ülnek a lányok, akkor odamegyek, rájuk köszönök, hogy "Sziasztok lányok! Mit szólnátok hozzá, ha leülnék mellétek? / Nem zavarnék, ha leülnék mellétek? "

Nem tudom melyik az ami nem nyomulós, ugyan akkor, határozottságot mutat.

Azt megtanultam, hogy a kiegyensúlyozottságon sok múlik, meg a kisugárzáson. Például valamiért nem tetszik, azok, amiket sokan ajánlanak, hogy kérdezzek meg olyat, hogy hol megy x számú busz...vagy kérje papírzsepit...Ezek megkérdezése után, nem mehetek vissza közvetlen, a lányokhoz, mert hülyén veszi ki magát.. :/

Egyetlen mód, hogy két lány vagy egy lányhoz odamegyek és beszélgetek velük :) Egy amitől félek, hogy nem bunkóság, ha két lány fagyizik, vagy beszélgetnek éppen, és én odamegyek ismeretlenként a parkban és leülök és elkezdek beszélgetni velük..? _:( Sajnálom szegényeket, de így szeretnék ismerkedni :/

Mindenki azt mondta, hogy tegyek is valamit, mondjuk, hogy menjek ismerkedni...és rávettem magam és most van bátorságom már. :) Hiányoznak a lányok, és társaságuk. :(


Ezeket a direkt csajozós dumákat eleve kerülöm, hogy "Szia Cica, van gazdád?" Ki nem állhatom ezeket, sajnálom azokat a lányokat, akiknek ezt mondták :(

Lányoktól és fiúktól is várok tanácsokat :)



2017. júl. 15. 19:32
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!

Nemrég kezdtem én is ezt az ismerkedés dolgot és hidd el hogy tökmind1 hol szólítod le a lányokat de még a szöveg is lényegtelen ha bejössz a lánynak akk mind1.


A lényeg az az hogy fel kell tudni ismerned azt hogy bejossz e az adott lanynak..ezt ugy tudod megtenni h probalsz szemezgetni vele..mar abbol levagod h tetszel e neki..


Es sztem ne higyj ezeknek a PUA-idiotaknak mert felrevezetnek sok dologban.Sajnos ezt el kell fogadnunk nekunk pasiknak hogy vagy bejovunk egy lanynak vagy nem,vagy meglatja bennunk a ferfit vagy nem.Ennyi.



Egyebkent ha gondolod irhatsz nekem es segithetjuk egymast ebben mert en is nemreg kezdtem ezt..remelem valamicsket segitettem:)

2017. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó a bíztatást :) Igen, ezt elfogadom, hogy vagy bejövök vagy nem...ez tiszta. Csak az hiányzik, hogy felismerjem...mert egy utcán egy lányt, leszólítva tudok kérdezgetni, és közben figyelem, hogy mit reagál...ès ott ki is derül, hogy most bejövök vagy nem...de ez így jó ha így csinálom? Mert szemezni hogy tudnék ele ilyen helyzetben...ha sokáig nézem a bevásárló központban, akkor az nem rossz neki?
2017. júl. 19. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!