Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire "vér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobra kérdése:

Szerintetek mennyire "vér cikki" az ha nem volt még egyetlen egy barátnőm és még az első csókom sem volt meg? 17/F

Figyelt kérdés

Nagyon frusztráló,hogy nekem még nem adatot meg ami másnak már igen,kissé féltékeny is vagyok emiatt!

Napról napra kezdem elvesziteni a "reményt" az ügyben,hogy nekem legyen valakim akivel mindent megoszthatok(ezt nem szexuális értelemben értem) nagyon romantikus alkat vagyok,bármit megtennék egy kapcsolatért!

Sokszor probálkoztam már lányoknál és mindig pofára estem.

Mondok egy konkrét példát...csak azért kezdet velem el beszélgetni,hogy össze jöjön a haverommal,mikor sikerült neki engem ki "kosarazot" a haverom mondta el nekem,hogy az elejétől kezdve mi volt a szándéka!

Emiatt egyfajta "lelki törést"szenvedtem el,már kezdem azt érezni,hogy fölösleges egy barátnő.

A szüzeségemet peddig arra gondoltam egy prostinak adom végső elkeseredésem miatt!

Most sokatokban az fog lejátszódni,hogy ISTENEM MÁR MEGINT EGY IDIÓTA KAMASZ AZ IDIÓTA PROBLÉMÁIVAL, a valóság nem ilyen egyszerű mert már az öngyilkoságra is gondoltam de csak gondolatban eszem ágában sincs megtenni (percről-perce váltózik a hangulatom)

Előre is köszönöm aki elolvasta!



2017. júl. 28. 12:55
1 2 3 4 5
 11/45 anonim válasza:
48%

Nekem kétszer akkora esélyem is lenne egy párkapcsolatra, de még szűz vagyok elölről, hátulról.

23/F/bi

2017. júl. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
Figyelj, 17 éves vagyok én is, és nekem se volt mégegyszer se kapcsolatom:D Osztálytársam is nagyot csodálkozott ezen, hogy ennyi idősen nem volt egy csajom se:D
2017. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim válasza:
Ez szerintem egyáltalán nem ciki!!! Nekem kb. 2 hete volt az első csókom (megjegyezném hogy nagyon rossz volt..de mind1) most elvileg azzal a sráccal "járok" akitől kaptam de hogy őszinte legyek nem érzek iránta semmit még így se :/ és nekem is ő lenne az első barátom! Pedig 18 éves vagyok..lassan 19. Szóval szerintem ne aggódj az miatt, hogy soha nem lesz barátnőd mert tuti lesz!! Szoktál eljárni esetleg bulizni vagy csak szórakozni valahova a haverjaiddal? Mert ilyen esetben kicsit könnyebb lenne barátnőt találni ^^ esetleg interneten valami ismerkedős oldal? Nem feltétlen a társkeresőkre gondolok :D A prostit meg verd ki a fejedből mert drága is és még a végén elkapsz valamit (nem rossz indulat a prostituáltak ellen de most na :D ) Remélem picit segítettem a zagyvaságaimmal ^^ 18/L
2017. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki :) nekem sem volt még...prostinak NE add a szüzességed, többet érsz annál :) majd eljön a te idod, csak vard ki a megfelelo lanyt... 17L
2017. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Hát eleve az első kapcsolatba van meg az első csók is vagy ha nem akkor kapcsolatban, vagyis ez a normális. Nyugodj meg neked is lesz barátnőd, idővel biztosan. Én is gondoltam már a halálra nem is egyszer, még maga a gondolat is hogy ha meg halsz az egyenlő a megnyugvással számomra bár olyan hülye nem vagyok hogy megteszem de még is gondolok ilyenekre, mert elég sokszor vagyok szomorú, még igy is hogy van barátom. Szóval ja, nem mindig jelent egy kapcsolat állandó happyt még ha nincsenek is bonyodalmak.

A helyedben elkezdenék egy új életet. Nekem is azt kell tenni de én még nem jutottam el arra a pontra.

Ha van kedved irj és átbeszéljük a dolgaidat.

2017. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
Nem ciki. 19/L
2017. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még egyetlen egy párkapcsolat sem és valószínű,hogy nem is lesz. 17 éves vagy hidd el eljön a te időd is. 19/F
2017. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz...

És ne menj prostihoz, mert:

a, ki tudja mit szedsz tőle össze

b, akkor ha találsz valakit később, akkor nem ő, hanem egy prosti volt az első, ami szerintem elég gáz...

15/L-ként mondom...

De komolyan... Ne a testiség legyen már az első... Ha emiatt állítasz oda egy lányhoz, akkor az már régen rossz...

2017. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem volt még egyetlen egy párkapcsolatom sem és a jelen állapotomban sajnos nem is lesz. Fel a fejjel ;). 19/F
2017. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

33 éves vagyok. 17 évesen történt az első csók (diszkóban megismerkedtem egy sráccal, akinek a zajban a nevét sem hallottam rendesen). 20 évesen vesztettem el a szüzességem egy nálam 3 évvel idősebb sráccal, akibe halálosan szerelmes voltam (neki meg szó szerint, csak arra kellettem...mindegyis, van akiből az éltünk során csak egy "jó lecke" marad vissza).

A leghosszabb kapcsolatom 24 éves koromig 4 (írom: négy) hónap volt. Pedig isten uccse, meghaltam volna, hogy viszont szeressen már végre valaki és ne csak kihasználjanak (és biz isten, nem énrólam mintázáták "Betty, a csúnyalány"-t sem), de valahogy nem jött az igazi...

Aztán 23 évesen (vagyis már majndem 24 voltam) a szomszéd srác randira hívott (azt tudni kell, hogy a mi utcánk egy kis falu - mindenkiről mindenki mindig mindent tud) - persze kikosaraztam, hisz nem akartam a pletykákat.( Megjegyzem évek óta nagyon tetszett.) De nem adta fel...úgyhogy mondtam egy tengeribeteg igent (negyedszerre). Elterveztem, hogy bemegyünk a városba, lehörpintek egy limonádét vele és haza megyek (plafon fél óra). Este hatkor taliztunk, éjjel fél 12-kor értem haza. Sétáltunk, limonádét ittunk, fagyiztunk és rengeteget beszélgettünk. Idén 9 éve volt, hogy összejöttünk. 4 év után kérte meg a kezem, Utána egy évre esküvő, most meg van egy fél éves izgő mozgó, mászó kisbabánk.

Ne adjátok fel! Biztos, hogy eljön az igazi! Csak nem kell rágörcsölni! És ha már nem görcsöltök, NA akkor váratlanul csak megjelenik!

Köszi, hogy leírhattam! :)

2017. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!