Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire "vér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobra kérdése:

Szerintetek mennyire "vér cikki" az ha nem volt még egyetlen egy barátnőm és még az első csókom sem volt meg? 17/F

Figyelt kérdés

Nagyon frusztráló,hogy nekem még nem adatot meg ami másnak már igen,kissé féltékeny is vagyok emiatt!

Napról napra kezdem elvesziteni a "reményt" az ügyben,hogy nekem legyen valakim akivel mindent megoszthatok(ezt nem szexuális értelemben értem) nagyon romantikus alkat vagyok,bármit megtennék egy kapcsolatért!

Sokszor probálkoztam már lányoknál és mindig pofára estem.

Mondok egy konkrét példát...csak azért kezdet velem el beszélgetni,hogy össze jöjön a haverommal,mikor sikerült neki engem ki "kosarazot" a haverom mondta el nekem,hogy az elejétől kezdve mi volt a szándéka!

Emiatt egyfajta "lelki törést"szenvedtem el,már kezdem azt érezni,hogy fölösleges egy barátnő.

A szüzeségemet peddig arra gondoltam egy prostinak adom végső elkeseredésem miatt!

Most sokatokban az fog lejátszódni,hogy ISTENEM MÁR MEGINT EGY IDIÓTA KAMASZ AZ IDIÓTA PROBLÉMÁIVAL, a valóság nem ilyen egyszerű mert már az öngyilkoságra is gondoltam de csak gondolatban eszem ágában sincs megtenni (percről-perce váltózik a hangulatom)

Előre is köszönöm aki elolvasta!



2017. júl. 28. 12:55
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát :)
2017. dec. 20. 17:45
 22/45 anonim ***** válasza:

Együttérzésemet fejezem ki, 18/F 😅

Bár most eléggé húzza az agyamat egy lány, el kell felejtenem mert eléggé nyílt alkat. Pasija is van, el is kezdett drogozni stb. Hozzám nem az ilyenek valók.

Viszont nekem az is közrejátszik, hogy (2. életemben) külföldön fősulizok, és elég nehéz találni baráti társaságot így. Viszont már nagyon unom magam így egyedül :s

2017. dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Szerintem neked onbizalmad nincsen. Mert egyaltalan nem vagy csak nagyon ritkan kapsz (igazi) pozitiv visszajelzest. De azt prostinal nem kapod meg sajnos. Sot. Ertektelenebnek fogod magad erezni amikor kijosz, mint amikor bementel. Nem fogja elhitet veled a prosti hogy mennyire kellesz neki, nem is akarja. Csokot is csak nagyon ritkan adnak.

Kb. Ugy kell elkepzelni mint egy gyarat. Gyorsan tul esik rajtad es mar johet is a kovetkezo.


Azt kell mondjam sajnos, hogy ha eddig nem kellettel a csajoknak, akkor kesobb se fogsz.


Jobb ha kezdesz megbaratkozni a magannyal es az incelsegeddel.

2018. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Utolsó van benne valami amit mondasz de már nagy ívben leszarom a nőket :D

Az időmet haszonsaban töltöm el újra elkezdtem az egyik hobbimat amit rég abahagytam(ismerkedés miatt).

Ezt a kérdést még anno raktam fel mikor kapuzárási pánikom volt(vagy ilyesmi) de már be láttam fölöslegesek a nők számomra csak a nyűg van velük(ezt biztos azért mondom mert egy kretén vagyok akinek nem volt még barátnője,igen nem volt de nagyon sok ismerősömön láttom mennyi kín van egy párkapcsolatban) és aki azt mondja nem az egy erdei B A L F A S Z :D

2018. jan. 2. 12:51
 25/45 anonim ***** válasza:
Aha, jó.
2018. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:

Prostival szűzoltás az ultra gáz..


Ha csúnya vagy akkor 30 évesen is úgyan itt fogsz tartani. A nők ösztönösen a legjobbakat válogatják ki. Mèg 2 jó pasiból is a jobbat. És mindig lesz egy jobb.

2018. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Az előző egy baromság. Lesz, akinek te leszel a legjobb.

A prostit meg felejtsd el. Ezzel aztán tényleg ellövöd a lehetőséget a lányoknál. Én pl. kifejezetten szűz fiút akartam anno magamnak, mert én is szűz voltam. Nekem ne legyenek idegen nők az én saját bejáratú szerelmem agyában.

24 évesen szűz volt az a srác, aki a férjem lett, és direkt nem csajozott, mert őrizte magát a feleségének! Ilyen is van! Rendkívül tiszteltem érte.

Ahhoz viszont csatlakozok, hogy ne görcsölj rá a témára. Barátkozz lányokkal, és hagyd meg nekik az időt arra, hogy az eszükbe juss, és akarjanak. Úgyis végső soron a lány választ. Akinek megpuhítottad a szívét, azt tudod meghódítani. És romantikus srácként sokkal több esélyed van, mint azt elképzeled. A lányok (a normálisabbjai) szeretik a romantikus srácokat.

2018. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:
Nem, nem vér ciki. Én 23 éves vagyok és biszexuális. Meg van kettőzve az esélyem a párkapcsolatra, volt már barátnőm, de igazából semmi extra nincs abbanha valakinek van barátnője/pasija. Egyedül is meg lehet lenni tök nyugodtan, vagy lehet több szeretőt is tartani, semmivel se leszel előrébb. Annyi a lényeg, hogy tudd fenntartani magad, rend legyen körülötted és nyugalomban legyél. Ha van az életről további kérdésed akkor írj privit nekem.
2018. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még barátom, és nem is csókolóztam még. Én is el voltam keseredve, de mostmár megtanultam magamat lekötni tanulással, sportolással... Menj el a barátaiddal, családoddal valahová. Csinálj olyan dolgokat, amire nem biztos hogy lesz elég idõd késõbb. Élvezd az életet, és ne barátnõre várj...

17/L

2018. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és idén töltöm a 17-et és nekem sem volt még barátnőm,de abszolut nem vagyok emiatt elkeseredve mint te,én azt tanácsolom,hogy inkabb baratkozz sok lannyal ebbol kitapasztalod valamennyire a csajok szokasait,lerázos dumait stb. és utána konnyebb dolgod lesz csajozás téren és megtudod mi az amit szeretnek benned a csajok és mi az amit nem.De ezt a "romantikus alkatot" mindenkeppen felejtsd el.
2018. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!