Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire "vér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobra kérdése:

Szerintetek mennyire "vér cikki" az ha nem volt még egyetlen egy barátnőm és még az első csókom sem volt meg? 17/F

Figyelt kérdés

Nagyon frusztráló,hogy nekem még nem adatot meg ami másnak már igen,kissé féltékeny is vagyok emiatt!

Napról napra kezdem elvesziteni a "reményt" az ügyben,hogy nekem legyen valakim akivel mindent megoszthatok(ezt nem szexuális értelemben értem) nagyon romantikus alkat vagyok,bármit megtennék egy kapcsolatért!

Sokszor probálkoztam már lányoknál és mindig pofára estem.

Mondok egy konkrét példát...csak azért kezdet velem el beszélgetni,hogy össze jöjön a haverommal,mikor sikerült neki engem ki "kosarazot" a haverom mondta el nekem,hogy az elejétől kezdve mi volt a szándéka!

Emiatt egyfajta "lelki törést"szenvedtem el,már kezdem azt érezni,hogy fölösleges egy barátnő.

A szüzeségemet peddig arra gondoltam egy prostinak adom végső elkeseredésem miatt!

Most sokatokban az fog lejátszódni,hogy ISTENEM MÁR MEGINT EGY IDIÓTA KAMASZ AZ IDIÓTA PROBLÉMÁIVAL, a valóság nem ilyen egyszerű mert már az öngyilkoságra is gondoltam de csak gondolatban eszem ágában sincs megtenni (percről-perce váltózik a hangulatom)

Előre is köszönöm aki elolvasta!



2017. júl. 28. 12:55
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Méghogy felejtse el. Nem megfektetni akarja a kérdező a lányokat valami csajozós dumával, hanem mindent meg akar ozstani egy lánnyal, akivel szeretik egymást. Ehhez a romantikus alkat nagyonis felszik.


lány

2018. febr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
Nem vagy idiota probálkozz és sikerül én is hasonlo bőrben jártam és és a párom itt gyakorin ismertem meg ne add fel van esélyed
2018. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
Nekem nincsen szükségem olyan felesleges dolgokra mint a barátok, vagy barátnő, rend van körülöttem, van pénzem de a legegyszerűbb életet élem és maximálisan elvagyok.
2018. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs ezzel. Sőt: sokkal jobb, mintha az a hír járnánk rólad, hogy mennyire sok csajjal voltál már... Később ez még érték lehet...

17/L

2018. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire se ver ciki meg ver nelkul se ciki :D komolyan. Ha te normalis hosszan tarto kapcsolatot szeretnel egy kedves aranyos lannyal ez meg pozitívum is lesz szamara. Az ha rengeteg csajon atmentel onmagaban rossz kepet ad rolad persze erre így nem szokas rakerdezni de ha tudnak rola akkor így van. Egyebkent meg nem így kell bemutatkozni egy lanynak hogy szia szuz vagyok :D idovel ha megszeret akkor meg mar lenyegtelen lesz szamara ugyis beletanulsz. Én 22 eves vagyok és nemreg volt az elso csokom a szexre pedig meg nem kerult sor. Ezt a szuzesseg dolgot meg felejtsd el de rogton ha te magadat valamirevalo ertelmes rendes lenynek tartod. Valoszinuleg fognak tamadni téged majd emiatt hulyek de ne torodj ezzel. Higgy nekem ha jó lelku vagy kedves vagy stb elobb utobb ugyis osszejon és az sokkal sokkal jobb kesz mint így suttyoba egy ribit elkapni egy bulibol egy ejszakara. Szoval ne stresszelj ezen ezzel az egvilagon semmi hond nincs. Talalj egy nagyszeru csodalatos kedves lanyt szeressetek egymasba és elobb utobb testi vonzalom is sisteregni kezd és az lesz a legvadabb ejszakatok ;) és sokkal jobb lesz mint beleszaladni egy ropke szexbe
2018. márc. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:

a valoság érzeted még van ?

de amugy én is igy vagyok 17/F

2018. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 Fruzs33 ***** válasza:
Sokan vannak úgy,hogy nem akarnak párkapcsolatot.Vannak olyanok,akik kicsinálják az embert érzelmileg.A nagy bunkó parasztok meg a pávafejűek kellenek,mert rámennek a külsőségekre.Ez játsza a központi szerepet.Eldöbbenek néhány emberen,hogy milyen gusztustalan tud lenni.Minden változik idővel.Jó,most azt írtad utolsó kommentedben,hogy hanyagolod a lány nemet,de mindenkinél máskor jön el az idő.Ha harmóniában vagy önmagaddal az a legjobb.
2018. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

En is full ezt erzem csak en lany vagyok. Egyszeruen kezdem elvesztieni a remenyt hogy vannak meg normalis sracok. Mert a mai vilagban vagy mind foglalt vagy egyszeruen a vilag masik vegen el vagy en nemtomxd De ne keseredj el 17 evsen meg folosleges prostizason gondolkodni. Van meg idod boven. Sose tudhatof mikor jon a nagy o. Egyebkent ha gondolod irj privibe .

16/L

2018. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Valaki magyarázza meg a jelenséget 17 évesen kapuzárási pánik?


Neee, légyszi ne kockulj be, mert később sem lesz könnyebb!


27/N

2018. szept. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
Szia! Én lány vagyok, és sokkal fiatalabb mint te. Szerintem ne legyél elkeseredve. Semmi sem a kortól függ. Nincs törvény arra, hogy nekem már 14-16évesen be kell csajozni, és elkell veszíteni a szűzességed. A csók is ugyanilyen. Ne bánkódj emiatt, se a lányok miatt. Majdcsak megtalálod azt, aki hozzád való és aki viszont szeret téged. Inkább légy büszke magadra. Más pasik már 13-14évesen elkezdenek csajozni, aztán pedig már csak a szex számít nekik egy kapcsolatban. Neked lehet, hogy később lesz barátnőd,később történik meg az első csókod, de legalább a barátnőd tudni fogja, hogy te nem egy olyan fiú vagy, akit csak az érdekel, hogy legyen kivel lefeküdnie. Biztos vagyok benne, hogy rádtalál az a ,,csodás,, szerelem és boldog leszel azzal, akit megérdemelsz! Egyébként 13/L😌💕
2018. szept. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!