Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék szép és okos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék szép és okos lányokat?

Figyelt kérdés
16, lassan 17 éves fiú vagyok, elég jóképű és az átlagnál műveltebb és tájékozottabb, és már egy ideje próbálkozom baránőt keresni magamnak, de eddig csak két végletbe futottam bele, vagyis a lány okos volt, de csúnya, vagy szép, de buta. Már kezd a dolog idegesíteni, ugyanis szeretnék végre egy olyan lányt találni, aki egyszerre szép és okos, és nincs olyan érzésem mellette, mintha egy tizenéves kisbabánál próbálkoznék, hanem tartalmasan is tudnék vele beszélgetni. Hol találhatnék ilyen lányokat?

2017. júl. 28. 21:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél feltétlenül barátnőt?
2017. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Szeretném egy lány társaságát, akivel több van közöttünk puszta barátságnál, viszont a kapcsolatunk nem csak a szexről szól, hanem sokkal többről. Az egyetlen megoldás a baránő
2017. júl. 29. 15:05
 23/27 anonim ***** válasza:

Csak nem engem keresel? ;) Jó nem bocs ez egy kicsit erős. De mindenkinél más hogy kit tart normálisnak és szépnek. De ha szeretnél akkor szívesen ismerkednék :)

15/L

2017. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szia

15l vagyok lassan 16 nem nevezem magam butanak es csunyanak sem 😂

Ha van kedved nyugodtan irj

N

2017. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem a problémád. 17 éves lány vagyok, úgy gondolom, hogy persze vannak nálam sokkal szebb lányok is, ennek ellenére szerintem nincs okom panaszkodásra. Az a típusú ember vagyok, aki nem ül le magolni egy dolgozatra, stb.. Ami nem érdekel, az nem érdekel, viszont, ami érdekel, arra se tanulok, mivel azokhoz megelég, ha figyelek órán. Ezzel azt akarom mondani, hogy műveltnek és széles látókörűnek tartom magam, nem pedig olyan ,,okos" embernek, aki mindenből ötös, de az élethez, leckék és magolás nélkül semmit sem ért.

Jó lenne már nekem is egy barát, hiszen 17 évesen ennek itt az ideje, meg kell tapasztalni, azonban csak azért nem szeretnék senkivel sem kapcsolatot kialakítani, hogy legyen valakim, viszont olyan személyt meg nem igazán találok, akiben meglenne minden tulajdonság, ami nekem számít.

Ellenben veled, én nem keresem őrülten a szerelmet, ha úgy alakulna a dolog, akkor úgyis jönne (remélem ez így érthető :D ) és nem vagyok a netes ismerkedés híve sem.

2017. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok. Szép és okos. Csak az a baj, hogy te ezt nem hiszed el. Mert te nem vagy okos. Naiv vagy. Az ilyen lányokat nem kaphatod meg. Figyelj, az ilyen lányok mivel OKOSAK nagyonis átlátnak rajtad. Szóval látszik hogy mennyire elkeseredett vagy. És ez szánalmas
2017. aug. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Hozzám kicsit fiatal vagy"

Az anyukája lehetnél,de komolyan...

Okosabb és szép lányokat...Hát ha sokat kimozdulsz...attól még,hogy egy társaságban vannak nem feltétlenül normális emberek,nem azt jelenti,hogy mind olyan agyatlan. Tapasztalat...csak járj el ide-oda. Úgy ismered meg a legtöbb embert,ha kimozdulsz,és nem mindig a 4 fal között vagy. Sport/Hobbi is összehozhat pár emberrel...kitudja...pontosan nem tudja neked senki megmondani,hogy a Horthy Miklós utcában fogsz rátalálni arra a lányra. Ragadd meg a lehetőségeidet,mindet. A nap végén még ha nem is sikerült,de nyugodt lelkiismerettel alszol,mert te beletettél energiát,annyit ráadásul,amennyit csak tudtál,semmi gond,van ilyen,másnap úgy kelsz fel,hogy ugyanannyi energiát beleraksz,amennyit csak bele tudsz tenni,és próbálkozol.

2018. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!