Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék szép és okos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék szép és okos lányokat?

Figyelt kérdés
16, lassan 17 éves fiú vagyok, elég jóképű és az átlagnál műveltebb és tájékozottabb, és már egy ideje próbálkozom baránőt keresni magamnak, de eddig csak két végletbe futottam bele, vagyis a lány okos volt, de csúnya, vagy szép, de buta. Már kezd a dolog idegesíteni, ugyanis szeretnék végre egy olyan lányt találni, aki egyszerre szép és okos, és nincs olyan érzésem mellette, mintha egy tizenéves kisbabánál próbálkoznék, hanem tartalmasan is tudnék vele beszélgetni. Hol találhatnék ilyen lányokat?

2017. júl. 28. 21:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom nem fogom senkinek sem megmondani az élet korom . Mindig megy a beszèlgetés és amikor mondom h 15 vagyok akkor leráz nak :/
2017. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

#1: Sajnos a mai tinik közt igen.


#2, #3: Köszi a választ!


#4: Lehet, hogy az lesz. :D


#5: 15 évesen én is így gondolkodtam.


#6: Nincs itt semmi egoizmus, én szép és okos lányokkal szeretnék ismerkedni, ahogy szerintem mindenki más is.


#8: De, nagyrészt egyetértek, lehet, hogy rosszul fogalmaztam a kérdésben. Az érzelmi intelligencia valóban fontosabb a lexikális tudásnál, és én sem biokémiáról meg hasonlókról szeretnék beszélgetni, bármiről lehet, csak az a tapaszlatom, hogy a mai lányok jelentős része két értelmes, összefüggő mondatot nem bír kimondani, az ilyenekkel meg igazából semmiről sem lehet beszélgetni. Az okost én úgy értettem, hogy érett gondolkodású, és mélyebb dolgokról is lehet vele beszélgetni, nem csak felszínes butaságokról.

2017. júl. 28. 22:15
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha az átlagnál műveltebb és tájékozottabb lennél, akkor nem a gyakorin kérdezgetnél ilyeneket, hanem kimennél a való életbe és keresnél magadnak egy csajt.
2017. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, látom, nem értetted a leírasomat. Pont az a problémám, hogy hiába próbálok a való életben barátnőt keresni, mindegyik vagy buta vagy csúnya.
2017. júl. 28. 22:47
 15/27 anonim ***** válasza:
Jobban körül kéne nézned.
2017. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nézelődök mindenfelé, de nem nagyon ban senki, csak a már említett két véglet.
2017. júl. 28. 22:53
 17/27 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz: Akár itt a gyakorin is találhatsz megfelelő egyedet, de az biztos, hogy sok a magukat lánynak mondó fiú/férfi(az utóbbi a rosszabb eset :D). Esetleg könyvtárban, könyvbemutatón, dedikáláson is találhatsz szép és okos lányokat, igaz kevés rá az esély. De az iskoládban biztos van legalább egy olyan lány, aki megfelelhet az elvárásaidnak, próbálkozz nála ;).



A Don-nak válaszolván: Rengeteg értelmes, sőt egyes felnőtteknél is értelmesebb(okosabb, eszesebb) 15/16 éves van, mindkét nemből, legalábbis ezen az oldalon vannak páran, és személyesen is ismerek nem is keveset.

Az meg, hogy mihelyst kiírod hány éves vagy véget vet a beszélgetésnek az csak a másik félt minősíti, attól függetlenül ugyanúgy írd ki, aki továbbra is folytatja a vitát abba szorult értelem, aki meg befejezi, hát belé meg nem :D. Ugyancsak 15/F

2017. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ezek a mai 15 évesek milyen okosak... Ilyenkor már aludni kéne:D
2017. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek köszönöm, jókat mondtál. Az iskola viszont sajnos még egy hónapig kilőve.
2017. júl. 28. 23:11
 20/27 anonim ***** válasza:
#19 ne mondd meg kérlek hogy mit kéne. #18 akkor nem csak én szeretem a Mafiát
2017. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!