Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit udvariasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit udvariasan visszautasítani?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, jövőre férjhez megyek, és különórára járok egy nálam 8 évvel idősebb férfihoz. Tudja, hogy van vőlegényem, ennek ellenére az egyik óra után szeretett volna velem beülni egy kávéra valahová. Én akkor azt mondtam neki, hogy másnap zh-t írok (ami igaz is volt), talán majd legközelebb. Hogy adjam a tudtára, hogy bár kedvelem őt és nagyon jó tanárnak tartom, nem szeretnék tőle többet? Barátságot se. Ugyanakkor következő félévben is járnék hozzá korrepetálásra. 25N
2014. okt. 29. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont így.
2014. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
visszamenjél!!!
2014. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Közel hajolsz az arcához és bele űvólteszz tiszta erőből hogy "vissza menyè' a kuva'nyàdat"
2014. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pénteken megint megyek hozzá, akkor mit mondjak neki, ha újra meghív, mondván, hogy holnap szombat van?
2014. okt. 29. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ne kerülgesd a témát, mond meg neki, hogy ez nem fér bele szeritned a tanár-diák kapcsolatba, és nem szeretnél vele semmilyen viszonyt, csak a korrepetálás miatt jársz hozzá.
2014. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az igazat.. minek etetni? Nem találhatsz ki minden napra egy újabb hazugságot.
2014. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom etetni, de új tanárt se szeretnék keresni.
2014. okt. 29. 16:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól még az igazat megmondhatod neki, hogy nem szeretnél semmit a korrepetáláson kívül. L
2014. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha megmondod neki, lehet azt mondja majd hogy akkor tanitson a rák téged :D és elzavar xD
2014. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, de tudja, hogy jövőre férjhez megyek, és ismeri a vőlegényemet.
2014. okt. 30. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!