Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsen olyan srác már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen olyan srác már akinek nem csak a szex kell? Hanem tud várni valakire?

Figyelt kérdés

Én például olyan lány vagyok aki csak házasság után szeretné elveszíteni a szüzességét, de minden fiú csak ezekkel tud foglalkozni...

15/L



2017. júl. 31. 14:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

több okból:

1: hosszú távra csak felnőttek szoktak társat keresni (van kivétel)

2: nagyon sok múlik egy kapcsolat életében a jó szexen. ha házasság után derül ki, hogy nem illetek össze ilyen téren, akkor hamar válás lesz a vége. jobb házasság előtt rájönni az esetleges problémákra nem?

3: a szex jó dolog (tud lenni)


22f

2017. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát saját keserű tapasztalatomból indulok ki.

Volt egy barátnőm akivel fél évig voltunk együtt,és nem volt szex,mert neki vallási okokból. Fél év után otthagyott hogy nem érzi már a tüzet,és mivel nagyon szerettem megviselt. De most így visszagondolva, ha jönne valaki akit újra ennyire szeretnék,megint bevállalnám,hogy csak évek után történjen meg a dolog. 20/F

2017. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Leiras alapjan neked nem srac kell hanem balfsz. Annyi lany van a vilagon, majd pont erted fog valaki ilyen sokat varni mi?
2017. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!