Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék barátnőt de sose...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátnőt de sose volt még ez probléma? 19/f

Figyelt kérdés
Mielőtt vki megkérdezni vagy le hurrogna nem vagyok csunya, vagyis hát azt mondjak en nem tudom.. :/

2017. aug. 2. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy szintén nincs.


20/F

2017. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

És van valamilyen út, amin el tudsz indulni, mi lehet a probléma?

Amúgy nem gáz egyáltalán :D

2017. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Miért lenne probléma? Volt már dolgod nővel? Nem erzed magad jol a kapcsolatokba, esetleg mindig elbénázod? Lehet nem kapcsolatra kéne törekedned egyszerűen csak ismerkedni.😊
2017. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor állj neki a keresésnek. De amúgy ha azt hiszed hogy ez gáz vagy valami ilyesmi akkor tévedsz. Én mindig olyan barátot akartam akinek elöttem nem volt még senkije. És én vagyok neki az egyetlen. Tudom ez igy eléggé ilyesztő de tényleg igy gondolom. És szerintem vannak még mások is akik igy gondolkodnak. Lényeg hogy nem ciki. Ismerkedni pedig akárhol tudsz. Itt, facebook, utcán, buszon, munkahelyen, suliba. Több millió kis-nagy hely van ahol lehet.:) csak kitartóan. Reméllem szerencséd lesz:)

L

2017. aug. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedni a legjobb ha keresel valami hobbit amit közösségben csináltok, legyen ez rajz, sport bármi. Akaratod ellenére is nehéz lenne nem ismerkedni. A közös téma is meg van kezdésnek. Csak légy nyitott és ha valaki szimpatikus nyugodtan mosolyogj rá:)
2017. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm ezeket a normális válaszokat..

De a lány keresés terén se vagyok toppon :/

2017. aug. 2. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél írj és kitaláljuk hogy ismerkedj.:)

L

2017. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
próbálkozz én is sokszor beégtem de végül sikerült (20 évesen sikerült :D )
2017. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!