Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarja kigyúrni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja kigyúrni az összes vékony fiú magát, ha nem mindenkinek jönnek be az erős, izmos fiúk?

Figyelt kérdés
Én például egy magas, vékony, hosszúlábú fiúért eladnám az egyik vesém.:D

2017. aug. 8. 20:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én most tartok ott 21évesen hogy muszály így sem vagyok olyan vékony inkább izom van rajtam mint zsír dehát ha nincs más lehetőségem . Akkor ez van hiába nem ez jön be mindenkinek de mindenki felfigyel a nagyon izmos pasikra .
2017. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat kell dolgoznom tanulnom hogy sok pénzem legyen és ki kell magam gyúrni hogy boldog legyek végre 21/F
2017. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Én pont, hogy nem figyelek fel a nagyon izmos pasikra, mert taszít, de hát kinek mi.:D
2017. aug. 8. 22:04
 14/25 anonim ***** válasza:
Én vagyok a te embered:DD bár azért csonti nem vagyok 18/f
2017. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Én még egyenlőre vékony vagyok, de egy ideje kondizok és edzek. Miért? Mert bár van olyan lány, akit nem zavar a vékonyság, de a legtöbbjét igen.

Önbizalmat ad.

Sokkal nagyobb erőt és erőnlétet biztosít.

Lefoglalom magam legalább másfél órára egy nap.

Jól fogok kinézni (magam számára).

Az utcán (nem jó környéken élek) egyre kevesebben kötekednek, mert egyfajta kiállást is ad.

És még sorolhatnám, de ha adsz egy vesét megállok a növésben. :"D

2017. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
2%

Kit erdekel h kinek nemjonbe kinek igen , ti lanyok arra kelletek h razatok a seggeteket | magunkert gyurunk !

Ha valakinek nemtetszik ki a fas*szt erdekel , akkor mit nezel ,takarod*j helloszia

Kb ennyi

Ha meg neketek tetszik kb 85%noknek es mert izmos vagyok es egy diszkoba vagy 6 csaj ezert leszo*p ezcsak plus nem ezert gyurunk vagod csak plusz

😝👌🏾💪🏻

Nesertodj meg de te valami nagyon elba*szott lehetsz

Meg ez amit irsz "Én például egy magas, vékony, hosszúlábú fiúért eladnám az egyik vesém.:D " eladnad mar szarabbul lennel , tevedened meg a fiiiucskadat mertaz valami lenne osszesza*rna magat, egy ratyi homár ráadasul nyalashangu buz*i az a tipus akit meglatok es kiutok

Ilyen ratyikkal sztem ne foglalkozz ,csak magadnak artasz vele!!!

2017. aug. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
16 megnézném azért, hogy kiutsz, 2.gumilövedek után a földön bognel :D
2017. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A harmadik szem ***** válasza:
87%

#16

4chan-en érzem magam

2017. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
16. én az olyanokat szoktam lealázni aki a gyengébbeket bántja:D
2017. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
16-ost megnézném mit kezdene velünk gyakorin kívül. Hogy tudsz így beszélni egy lánnyal? Ennyire kimaradt az illem az életedből? Nem lehetsz valami utca szülötte, ha azt hiszed a kondis izom bármiféle előnyt ad éles helyzetben.
2017. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!