Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarja kigyúrni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja kigyúrni az összes vékony fiú magát, ha nem mindenkinek jönnek be az erős, izmos fiúk?

Figyelt kérdés
Én például egy magas, vékony, hosszúlábú fiúért eladnám az egyik vesém.:D

2017. aug. 8. 20:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20. kezdem sajnálni szegényt:D a végén valaki tényleg megveri:o
2017. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kijár alkalom adtán, legalább megtanulna egy-ket alapszabályt. :D
2017. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Elcseszett vagyok, mert egy olyan testalkat a szimpatikus, amit nem istenítenek a médiában. K
2017. aug. 10. 00:09
 24/25 anonim válasza:
Míg a férfiaknak mindenféle alkatú nő bejön, a nők 90%ának kizárólag az erősebb, izmosabb alkatú férfiak. Ezt te nem vetted még észre?
2017. aug. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem igazán, a körülöttem lévő hímneműek leszólják, aki túlsúlyos vagy teljesen lapos:)
2017. aug. 12. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!