Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
Itt a nyár, és szeretnék végre barátnőt. Láttam egy lányt facebookon, ismerősöm ismerőse, bejelölöm, és ráírok hogy szímpatíkus és nincs e kedve beszélgetni. 4 lány törölte azóta a jelölést, pedig nem vagyok csúnya, csak visszafogottabb vagyok, nem úgy mint a sok divat srác.

2017. aug. 12. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem akar ismerkedni, vagy nem voltál neki szimpatikus a képekről, más jön be neki, barátja van csak nem posztolja facebookra és még rengeteg peldát tudnék mondani, lépj túl rajta és keress valaki mást. Inkább ajánlanám hogy személyesen ismerkedj, ne facebookon.
2017. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog egy ismeretlennel beszélgetni a facen kapcsolat céljából.
2017. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nagy kalap szar facebookon ismerkedni. De szerintem nem jössz be nekik keresgélj egy alacsonyabb kategóriás lányt ÉLŐBE. Mozdulj ki s ismerkedj úgy ,sokat számít az is
2017. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eleg atlagos lanyokat neztem ki:) Ismerosomnek már több száz lány ismerőse van, pedig ő sokkal csunyabb nalam, csak neki van kutyas filter a képén, en meg tavol tartom magam az ilyenektol 😃 Akkor marad az élő ismerkedés, köszi nektek!
2017. aug. 12. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha barátnőt akarsz, 100%, hogy nem a Facen találod meg. En lany vagyok, es ha rámírna egy ismeretlen fiu, en tuti nem írnék vissza neki. Honnan tudjam, hogy mik a szándékai? Még ha egy kedves, okos fiu is, akkor sem tudom, mit akar. Mi van, ha csak kiadja magát az adott személynek? Es meg sorolhatnám.


Egyébként ha annyi lany barátja van a barátodnak, kérd meg, hogy beszéljen pár barátjával, hogy randizna-e veled. Ugy sokkal jobb, mert ugy tudni fogjak, hogy a barátjuk egyik haverjarol van szó. Igy azért szimpatikusabb lenne a dolog, nemde?

2017. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs benned hiba ilyen téren,ha nem tapló stílusban írtál, akkor ne ostorozd magad, nem hibáztál el semmit.

A sorsodban még elvileg nem jött el az ideje, lehet, hogy életed ebben a szakaszában épp a magányt akartad megtapasztalni, de az is lehet, hogy fél éven belül érkezik hozzád valaki, és ez annak az előszele, előjele is lehet. De ne éld bele magad, mondom, lehet, hogy pont még most a magányt akartad megtapasztalni. Amúgy azért nem válaszoltak, mert sors szerint nincs velük dolgod; vagy pont ez, hogy ne reagáljanak, utasítsanak vissza. Megtapasztalni születünk dolgokat.

2017. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2017. aug. 13. 08:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Rám írt épp tegnap egy srác, hogy nincs-e kedvem beszélgetni. Szerintem taplóság nem vissza írni, elmondtam neki a kis sztorim(nem rég szakítottam), és h ennek függvényében írjon. Beszélgettünk egy jót, ennyi. 16/L
2017. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ez a korrekt :)
2017. aug. 13. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!