Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált lányok, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányok, ti hogyan ismerkedtek? Van remény?

Figyelt kérdés
17/L vagyok és még sosem volt barátom. olyan 2-3 barátnőm van, de egyikőjük sem bulizós fajta, és nagyjából ők is hozzám hasonlóak, szóval baráti úton nem tudok ismerkedni. velük is, meg egyedül is járok el erre-arra, moziba, vásárolni ha kell valami, koncertekre, sőt fesztiválokra is ha tudok. szóval próbálkozok. de semmi szerencse. pedig ügyelek arra ahogy kinézek stb, de még soha nem tetszettem meg senkinek. tudom, a kezdeményezést nem szabad a fiúkra hárítani, de közben meg valahogy mégis a lány ismerőseimet a fiúk szokták megközelíteni, bejelölni, ráírni, elhívni valahová, akármi. nálam semmi az égvilágon. akárhová megyek, csak párokat látok, és már kezdem gáznak érezni hogy nekem még mindig semmi nem volt. mindenki a netes ismerkedést ajánlja, amit én nem szeretnék személyes okokból. az élő élményt szeretném, amit az összes velem egykorú lány átél, amikor egy srác megszólítja, vagy tudatosan téged keres meg facebookon hogy beszélgessen veled, hasonlók. meg amúgy énis már próbálkoztam be 2 fiúnál, de nem jött össze. ma teljesen elfogott a letargia, mert úgy érzem nincs remény. hasonló lányok, ti hogy/hol ismerkedtek?:/
2017. aug. 20. 01:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mintha engem jellemeztél volna a kérdéseddel, pont ilyen helyzetben vagyok mint te. Annyi különbséggel hogy az én szubkultúrám a kpop, és hát azt a fiúk nem nagyon szeretik... Sok sikert a párkereséshez, remélem hamarosan összejön neked/m is valami😊 Kitartás😘
2017. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. A 9. kommentedben kérdezted, hogy Te hogyan közeledj... Szerintem most a legtöbb fiú nevében mondom:

Örülök, ha csak úgy odajön egy lány, vagy rám ír, és beszélgetést kezdeményez.

Viszont személy szerint kevés ember kelti fel az érdeklődésem, így nálam mindenféleképp valami különleges dologgal kell indítani, hogy valami kémia elinduljon, de mivel nem én vagyok a célszemély, ezt ne vedd figyelembe, csak mondom, hogy vannak ilyen elcseszett emberek is. :D

A siettséggel kapcsolatban csak annyit, hogy valószínűleg megállnék beszélgetni, ha egy rocker lány "betámadna" :D

2017. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
# 6: Ejjj, de mázlista az a gyerek! :D Én bezzeg mindig olyanokba futok bele, akik nem akarnak interneten ismerkedni...
2017. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én cseten ismertem meg a páromat.


Ő írt rám, teljesen korrektül, normális hangnemben (nem a "dugunk, cica?" - szekció), ami nálam már nagyon jó pont.


Aztán fél évig csak neten tudtunk beszélgetni. Neki egyedül megnyíltam, mert nem csapott be sohasem, mellettem állt és én is segítettem neki, mikor maga alatt volt. Sokat nevettünk, kalandoztunk, meséltünk magunkról...

Utána végre találkoztunk, és azóta már együtt is élünk.


28n

2017. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem alapjáraton nincsen baj azzal, hogy a fiúk kezdeményeznek, szerintem az a dolgunk.

De a nehéz a dolog, nehéz kiszúrni egy-két értelmes kedves lányt a hatalmas "semmire való" tömegből.

És amúgy nagyon könnyű elmenni csinos lányok mellett is.

Én évek óta ismertem egy lányt akit üveglapnak néztem egészen addig, amíg el nem kezdtünk beszélgetni véletlenül. Azóta már feltűnt, hogy milyen szép, milyen értelmes satöbbi.

Természetes, hogy az ember vágyik a szerelemre, szeretetre. De azt gondolom, hogy nem kell siettetni, úgyis lesz valaki, akivel össze fogsz melegedni és talán furán hangzik, de minél később annál jobb és minőségibb lesz az.

2017. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!