Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Tényleg csak az "etióp"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg csak az "etióp" lányok jönnek be nektek? 17/l

Figyelt kérdés
Kicsit teltebb vagyok az átlagnál és valahányszor megtetszett valaki majdnem mindig azért lettem visszautasítva mert "kövér" vagyok. És nem értem hogy miért bírják ezeket a csontvékony lányokat... :/
2017. aug. 22. 01:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az etióp szinten vékony lényok nem, de az egészségesen vékony lányok igen. Bár a vonzalom nem teljes egészében azon múlik, hogy ban-e rajtad fölösleg vagy sem. Én már voltam szerelmes olyan lányva is, aki kicsit duci volt, de azbarca, és a viselkedése, beszéde megfogott. De mimt később kiderült barátja van. Na tehát a lényegre visszatérve. Az extrém vékony lány nem tetszik, de az átlagosan vékony igen, nagyon, de vannak kivételek.
2017. aug. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom, te se szereted, ha ledagadtoznak, de te azért etiópozod a soványakat, mi?


Igen, nekem jobban bejönnek a vékony lányok.

2017. aug. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk egy kép, legalább egy hozzád hasonló alkatú lányról? És igen, inkább egy "etióp" lány mint egy 100+ -oa tehén
2017. aug. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Arc nelkuli kepet privibe. Kivancsi vagyok hogy mi neked a "kover" 19/f
2017. aug. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
En is kerek kepet ha nem gond. En mindig imadtam a husiasabb,puha lanyokat..csontokkal nem jatszok..nem a 40 kilo a szep meg a csontkolllekcio.:) 20/F
2017. aug. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem se az anorexiás, se az elhízott nem tetszik, egyik sem egészséges.
2017. aug. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Jobb veluk a szex.
2017. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán csak a vékony lányok jönnek be. Valaki sokkal szebb akkor is ha teltebb. Engem is megdobhatsz egy képpel, nem haragnék érte.
2017. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Én már szexeltem kövér lánnyal, de te még nem szexeltél kövér lánnyal, úgyhogy én jobban tudom. A lovaglópóz halálos.
2017. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Tök jó etoópnak titulálni a vékony lányokat, innentől kezdve nem tudom hogy esne neked, ha dagadtnak hívnának :/
2017. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!