Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Tényleg csak az "etióp"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg csak az "etióp" lányok jönnek be nektek? 17/l

Figyelt kérdés
Kicsit teltebb vagyok az átlagnál és valahányszor megtetszett valaki majdnem mindig azért lettem visszautasítva mert "kövér" vagyok. És nem értem hogy miért bírják ezeket a csontvékony lányokat... :/
2017. aug. 22. 01:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Sokkal jobb a szexuális élet egy vékonyabb lánnyal, mint egy teltebbel/molettel/túlsúlyossal/kövérrel.

Te is az olyan fiúkat nézed meg, akiknek látni is valamit a testéből és alakjából és nem torzítja el a súlyfölösleg. Miért gond ez? Attól, hogy valaki vékonyabb nálad az nem "etióp". A kövérség igénytelenség, hacsak nincs hormonális/pajzsmirigy probléma ami kiváltotta.

2017. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

Magyarország az egyik olyan ország, ahol a túlsúly egy nagy probléma és az emberek egyáltalán nem veszik komolyan. Minden ötödik ember kövér. Ezzel szemben Japánban büntetik, ha valaki túlsúlyos, és kötelező pszichológiára és egy fogyókúraprogramra járnia az illetőnek, mert mindenki tudja, hogy a túlsúly EGÉSZSÉGTELEN (meg is látszik, a lakosság kevesebb, mint 4%-a tér el a normál testsúlytól). Ebből is látszik, hogy nagyon kevesen vannak, akik betegség miatt kövérek és nem tudnak lefogyni. A betegséggel meg genetikával dobálózni valójában csak egy kifogás: a legtöbb genetikai "panasz" csak annyiból áll, hogy nekik egy kicsit többet kell mozogniuk, mint másoknak. Helyesbítek, mert inkább úgy mondom, hogy vannak olyan szerencsések, akiknek egyáltalán nem kell mozogniuk a jó testsúly eléréséhez (bár izom úgy se lesz rajtuk). És emiatt vagyunk lusták? Erre fogjuk rá, hogy nekünk rossz a genetikánk, mert másnak nem kell mozogni? Nevetséges.


De nem véletlenül túlsúly a túlsúly, a várható élettartam különbség 10-15 év is lehet, továbbá nem csak az élethossz, hanem az életminőség is romlik. Nincs kedvem a barátnőmet 40 éves kora felett hetente a kórházba kocsikáztatni, ha egyszer olyan gyakran üt be nála a szívinfarktus, csak mert olyan kövér, mint a ház. Nincs kedvem az ízületi fájdalmaira meg az érrendszeri problémáira kenőcsöket meg mindenfélét kiváltani, nincs kedvem a havi 30 ezret pszichológusnak kifizetni, mert olyan emberrel élek együtt, aki bezabálja a fél várost és emiatt fog krónikus depresszióba esni.


Nekünk, pasiknak az EGÉSZSÉGES lányok jönnek be. Meg egyébként a lányoknak az egészséges pasik. Tudod mit jelent az? Azt, hogy nem 30 kiló, de azt sem, hogy 300. Szóval sem az etióp, de a mexikói lányok se jönnek be (ahol a lakosság több, mint 90%-a túlsúlyos). Tehát ahelyett, hogy itt visítanál, hogy nem akar téged egy pasi se, mert ilyen dagadt vagy, talán felemelhetnéd a hájas seggedet és elmehetnél végre sportolni. Akkor lefogysz nagyon rövid idő alatt. Feltéve, ha nem visítozol emiatt, hanem teszel érte.


... mert nekem is sikerült, és neked is fog.

2017. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 I noor Y ***** válasza:
Az utolso nagyon kemenyen kijelentette a dolgokat de igaza van
2017. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha egy kövér embert leszólnak a súlya miatt az bunkóság, de egy vékonyat le lehet hordani a sárga földig.

Ez akkora baromság amekkora csak lehet. Csak mert te lusta vagy ne szóld le a másikat.

Hidd el vannak olyanok akik betegség miatt vékonyak, pedig végig eszik az egész napot, de képtelenek elhízni.

Tudom mert a családomban 2 ilyen ember is van, én sajnos nem ezt örököltem, én is sajnos kissé súlyos vagyok, de nem szólóm le a vékonyakat, inkább teszek érte hogy én is az legyek.

És baromira nehezen de lassan haladok.


A kérdésedre válaszolva, egy nem anorexiás hanem szépen vékony lány 1000x nőiesebb tud lenni, DE! Egy SZÉPEN TELTEBB lány is az tud lenni. Mind a vékonynak mind a teltebbnek megvannak a maga határai amíg szép. És igen a fiúk TÖBBSÉGÉNEK (tehát vannak kivételek) a vékonyabb lányok jönnek be.


Tanulság:

Ha nem vagy vékony, ne szóld le őket, hanem tegyél érte hogy az legyél, és ne sírjál hogy jajj bunkó fiúk, csak az csontokat szeretik. Emeld meg a segged azt mozogjál már egy kicsit, sírás helyett.

2017. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Irigykedes es rinyalas helyett fogyj le.
2017. szept. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12. Az elhízást nem büntetik japánba, ha nem hiszel nekem kérdezz meg egy Magyarországon élő japánt vagy egy japánba élő magyart!
2017. szept. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

@12 egyaltalan nem buntetik japanban.

Ott tobb dagit latni, mint itthon, fokent ferfiakat, de van rengeteg no is, foleg miota libretard modra elkezdtek isteniteni a dagadekokat.

2017. szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!