Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér srácok miért nem találna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér srácok miért nem találnak barátnőt?

Figyelt kérdés
Nemsokára 16 leszek, eléggé magas vagyok(190+) és sajna kövér egy betegségem miatt.. Nem kell mondani, járok edzeni, diétázok de már nagyon nehezen fogyok így is fogytam sokat.. Tök rendes vagyok az emberekkel, rengeteg emberen segítek. Minden csaj elutasít mert kövér vagyok, a belsőm leszarják bármit teszek... Eddig 1 barátnőm volt, ő is érdekből jött velem össze.. Valakinek valami tanácsa?
2017. aug. 24. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én láttam kövér srácot olyan nővel, hogy összefutott a nyál a számban. Igaz, a srác nagyon jól énekel.
2017. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, én egyedül infóba meg küzdősportokba vagyok jó... De ezeket kb senki se értékeli
2017. aug. 24. 17:11
 3/13 anonim válasza:

16 vagy és már volt barátnőd? Jobban állsz, mint a legtöbb fiú, akit ismerek. Nyugi és türelem, nem hajt a tatár.

18L

2017. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mint mondom érdekből volt velem mert mindent megadok a csajoknak...
2017. aug. 24. 17:21
 5/13 anonim ***** válasza:

Igazából megvalva őszíntén nkm olyan fiú jön be aki kedves,segítőkész,vicces és nem rázza magát,mint a mostaniak.

Szvl. Legyen normális és ne legyen beképzelt. (Fhuu mennyi ilyet láttam)


De azért 16 évesen már barátnőt akarsz? (Ne sértődj meg a kérdésen)

2017. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

kerdezo, akar erdekbol volt veled a csaj, akar nem, ez akkor is siker.. nekem 16 evesen volt az elso csokom, azt is erdekbol adta a masik lol :D aztan par honapig nem ert ismet pasi hozzam, es meg mindig nem volt komoly kapcsolatom, pedig sokak szerint jo csaj vagyok kivul-belul, es en sem erzem magam csunyanak, a testem meg egyenesen bomba. amugy k va szereny vagyok, de ezeket asszem, hozza kellett tennem, hogy lasd, nem csak a kulsotol fugg, hogy valakinek van-e pasija/csaja. egyszeruen k va nagy szerencse kell hozza, hogy osszejojjon.. amugy lehet, pont az a baj, hogy mindent megadsz a lanyoknak, ahogy irtad, es igy erzik, hogy konnyen kihasznalhatnak. most ahelyett, hogy a kulsoddel foglalkoznal, epitsd a belsodet! lassak rajtad, hogy van onbizalmad, akarhogy is nezel ki, legyen tartasod, es lehetsz egy kicsit rosszfius is, amig nem esel at a lo tuloldalara. igy sokkal jobb kisugarzasod lesz, a csajoknak meg ez a legfontosabb. nem mindenki a vekony sracokat szereti, szoval ne csak a kulsodben keresd az okot

19/L

2017. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert kövérek.
2017. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16 vagyok 180cm 60kg nem vagyok kövér és nekem egy barátnõm se volt na miért ?
2017. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te nem vagy kövér.. 191-192cm vagy.. NAGY darab lehetsz... kidobós alkat.. mert ha csak 165-170cm lennél és mondjuk 130kg akkor kövér vagy...de így hogy 190+cm vagy nemlehetsz kövér.. Fő az önbizalom.
2017. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :D Hát, 194 vagyok :D
2017. aug. 24. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!