Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér srácok miért nem találna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér srácok miért nem találnak barátnőt?

Figyelt kérdés
Nemsokára 16 leszek, eléggé magas vagyok(190+) és sajna kövér egy betegségem miatt.. Nem kell mondani, járok edzeni, diétázok de már nagyon nehezen fogyok így is fogytam sokat.. Tök rendes vagyok az emberekkel, rengeteg emberen segítek. Minden csaj elutasít mert kövér vagyok, a belsőm leszarják bármit teszek... Eddig 1 barátnőm volt, ő is érdekből jött velem össze.. Valakinek valami tanácsa?
2017. aug. 24. 17:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo ne nevetess, kv ugyanannyi lannynak bejonnek a nagy darab maci fiuk mint a magas izmos sracok, izlesek es pofonok, kinek ez kinek az, legyen tobb onbizalmat elvegre te meg teszel is a dolog ellen nwm mintha kene mert hidd el sokan igy is wlfogadnanak.

18f

2017. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
MaciLaci baszameg
2017. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, hoyg nem találnak barátnőt. Az igaz, hogy nehezebb, de nem lehetetlen. Én 21 éves srác vagyok és én is mondhatni kövér vagyok, de azért mert keveset mozgok a betegségem miatt. Nekem van párom több mint 14 hónapja. Szóval ne add fel. :) Te is megtalálod a párodat. Csak legyél türelmes és kitartó.
2017. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!