Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány kicsit érettebb a koránál?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és rengetegen mondják, hogy a gondolkodásom, világnézetem eléggé eltér a korombeliektől. Egyre többen mondják, hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál. Erre egy ideig büszke voltam. Örültem, hogy mások megjegyezték mennyire különleges, hogy ilyen érdekes nézőpontjaim vannak a dolgokról, vagy, hogy ennyire szeretek olvasni. Azonban ezen tulajdonságaom kezdem eléggé megutálni, mivel a 2. fiú utasított el engem amiatt, hogy velem biztos nem lehet szórakozni, unalmas vagyok. Eléggé megbántottak, mivel az, hogy kicsit komolyabb vagyok mint ők, nem zárja ki azt, hogy lehet velem hülyülni. Külsőleg átlagos vagyok, 170 cm, 55 kg, hullámos, derékig érő aranybarna haj, és zöld szemek. Tisztában vagyok a rossz tulajdonságimmal (makacs vagyok, néha hirtelen haragú), de a humorom pont, hogy a helyén van. Megkérdeztem a fiú haverjaim is, akik szintén azt mondták, hogy ez nálatok hátrány, ha valaki érettebb.

2017. aug. 25. 21:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Párom 18 éves, de szerintem úgy gondolkodik mint egy 20-as éveiben járó érett nő. Vannak tervei, elképzelései, hogy hogyan kéne megoldani a dolgokat stb. Sokkal másabb, mint a korosztálya. Az ő korában sokan csak a bulizás meg azon versenyeznek tényleg, hogy ki mennyit bír inni, ki mennyit dugott 1 éjszaka alatt stb. Én imádom, hogy ő érettebb a koránál..
2017. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Imadom az ilyen embereket :D ram is igaz ez, csinalj belole elonyt :D aki meg ezt mondta az hulye. Ne allj meg a tanulasban, legyel sikeres. Ha majd egyetemre jutsz, akkor megvaltozik a hulyules fogalma es az emberek hozzaallasa.. Na az lesz neked a paradicsom :3

20/f

2017. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!