Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mérnökinformatikus hallgató...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérnökinformatikus hallgató vagyok introvertált személyiséggel, de nagyon vágyom egy komoly kapcsolatra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szakunkon nagyon kevés lány hallgató van, és ők is mind foglaltak. Introvertált vagyok, nehezen találok magamnak társaságot, de másfél évvel az exemmel való szakításom után kezdem érezni, hogy tönkreteszi az életemet a magány. Mit tehetnék azért, hogy kedves, értelmes lányokkal hozzon össze a sors, vagy egyáltalán tegyek-e érte? Koncentráljak inkább a tanulmányaimra, és hagyjam az ilyeneket diploma utánra?

2017. szept. 2. 00:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%
Ebből is látszik hogy diplomával valójában nem kapsz se észt, sem pedig intelligenciát!
2017. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem is értem, egyetemistaként miért definiálja valaki magát tininek??? (kategória)
2017. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!