Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen baratom? Tobbi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen baratom? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szoval 17 eves lany vagyok. Iskolaba jarok nem igen szoktam bulikba jarni nem vagyok az a tipus. Van tobb baratom is persze lanyok.. De h legyen baratom? Tehat most ne olyanokat irjatok h menj isnerkedni v menj bulikba mert nem fogok random emberekhez oda menni h hello leszel a pasim?! Es kivancsi vagyok h van e otletetek

2017. szept. 3. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fura,hogy 17 évesen még a módját sem ismered.

Annyit tudok mondani,hogy légy nyitott. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy menj oda pasikhoz ismerkedni, mert egy nyomulós csajnál taszítóbb nincs. Hanem inkább azt,hogy teremts pozitív kisugárzást és légy vevő új emberi kapcsolatok kialakítására, esetleg egy srác közeledésére, amennyiben szimpatikus (!).

2017. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az a baj veled hogy nagyon rágörcsölsz.. Hidd el hogy ami késik az nem múlik.. előbb vagy utóbb rád is majd sor kerül (eljön az igazi) De ez nem csak rád vonatkozik hanem a több száz/ezer szingli csajokra és srácokra is.Türelmesnek kell lenni (szerintem).Lehet hogy egy nap nem te fogod keresni a srácokat hanem a srácok fognak te utánad kutatni..
2017. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!