Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos, kicsit visszahúzó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos, kicsit visszahúzódó, semmi extra lánynak lehet valaha pasija?

Figyelt kérdés

Nincs bennem semmi különleges, az arcom viszonylag szép, de ez minden, teljesen lapos vagyok ott ahol nem kéne, alacsony vagyok stb, nem igazán járok társaságba, vagy ahova igen, ott nem vesznek észre a pasik. Hiszen vannak sokkal szebb, okosabb, stb lányok is. Úgy érzem annyira semmilyen vagyok, hogy esélytelen, hogy valaha megtaláljam a Nagy Őt...

Nem csinálok semmi különöset, általában elvagyok magamban olvasok, rajzolok, sétálok, stb, mindig elütöm valahogy az időt, de még ha találkozom is egy helyes fiúval, miért pont én kellenék neki?

Mennyi az esélye, hogy valakinek tetszeni fogok és ő is nekem? Hiszen van rengeteg másik lány akik határozottak, magabiztosak, izgalmasak, vonzóak... Akkor miért pont én kellénék bárkinek? Nem vagyok jó kezdeményezésben, de ha nagy ritkán valaki kezdeményez, azonnal elkönyvel semmi különösnek...

Lesz valaha barátom szerintetek? Mennyi az esély rá? Mit kéne tennem, hogy változzak, hogy változzon ez a hozzáállásom? Amúgy nem nagyok az elvárásaim vagy ilyesmi, de mégsem jön össze soha, olyan béna vagyok.


19/L



2017. szept. 26. 11:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sok férfi vágyik ilyen "átlagos" lányra, csak nem találják meg őket mert visszahúzódóak és nehéz kezdeményezni velük mert savanyúak és a semlegességük elutasítóan hat.

Meg az is rátesz hogy egy átlagos lány se elégszik meg átlagos fiúval, 19 évesen biztos nem.

2017. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
" Kettes, huhh remélem nem sokat, nem akarok itt ismerkedni" Na hat ilyen hozzaallassal persze hogy nem lesz senkid:D
2017. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg sok fiúnak tetszenek a csöndesebb, visszahúzódó lányok, szóval nincs ezzel semmi baj, viszont így tényleg nehezebb ismerkedni. De a 12esnek is igaza van, az ilyen hozzáállás hogy rád ne merjen írni senki, már kevésbé vonzó.. Ha valaki tényleg vágyik egy társra akkor nyitott az ismerkedésre, és ez ne mazt jelenti hogy akármelyik jött-ment idiótával összejön, csupán nem utasít el egyből másokat azzal hogy "itt nem akarod ismerkedni".
2017. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez javarészt azért van, mert a menő pasik, akikre a legtöbb csaj vágyik a vagány szószólókat próbálja felszedni, míg azok ,akik ugyanúgy visszahúzódóak mint te és ezer örömmel járnának veled totál nem összecarják a lábukat és nem mernek elhívni téged. Sajnos ez egy elég nagy körforgás. Tudom magamról, mert énis ilyen vagyok csak pasiban.


Nem vagyok egy modell, bár igyekszem sportolni és szinte bármiről eltudok beszélgetni, mert a tanulás legalább mindig ment. Csak szimplán nem tartom magam elég jónak ahhoz, hogy elmerjek valakivel kezdeni beszélgetni. Ha meg esetleg igen, akkor általában vagy átver az illető vagy én izgulom el és csinálok baromságokat.


Majd eljön az az időszak, amikor olyan emberek között leszel, ahol majd megteszi valaki ezt a lépést. Még csak 19 vagy nem vagy elkésve. 20 voltam amikor az első barátnőm volt, bár nem sokáig és most 22 évesen még mindig semmi. Szóval hidd el, nem vagy egyedül és még nem késtél el.


Egyébként a mit kéne tenni részhez. Próbálj meg olyan hobbit találni ,ahol megismerhetsz új embereket. Akár neten keresztül is. Ezzel egyetértek az egyik válaszolóval. Nincs azzal gond, amíg a helyén kezeled. Énis próbálkozok, bár nem sok sikerrel, de nem kell tőle tartani. Bizalmas adatokat nem tud meg rólad az meg ,hogy mi a kedvenc filmed nem épp zsarolási alap. Ha meg tudod, hogy mi a bajod magaddal ,akkor próbálj meg változtatni. Bár ne oylan bugyuta tréningekkel, amiket reklámoznak. Próbálj meg a következő olyan helyzetben másképp dönteni. Egyszer találsz egy arany középutat magadnak.


Remélem valamennyire tudtam segíteni. Ahogy írtam, nem vagyok egy párkapcslati zseni, így inkább a saját szerencsétlenségemből kiindulva írtam le, mit érdemes máshogy csinálnod. :)

2017. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék ha ilyen barátnőm lenne, szóval lesz barátod, ne aggódj :) Egyszer úgyis megismerkedsz valaki normális fiúval, csak ne olyanra figyelj fel aki az a tipikus nagypofájú bunkó. (azóta már kaptál bőven privátot gondolom :D)
2017. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek, reményt adtatok. Uhh nagyon félreérthetően fogalmaztam, nem volt szándékos, csak annyit akartam írni, hogy nem vagyok jó netes ismerkedésben, ez kipróbált dolog, tudom magamról, hamár, akkor élőben egy fokkal jobban boldogulok, (ott sem túl jól, mint már írtam, de jobban egy fokkal ;) )

Szóval nem akartam én leszólni ezt az oldalt, vagy a felhasználókat, csak nem ez az én műfajom.

2017. szept. 26. 23:17
 17/18 Szénás peti ***** válasza:

Szia Ha szeretnél beszélgethetsz velem is nyugod szivel :)

Én szeretek ismerkedni :) PV meg adom a face nevemet :)

2017. okt. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyen lányt szeretnék :)
2017. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!