Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy fiu, de visszahuzo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu, de visszahuzodo (szerintem). Hogyan "nyerhetném el" a szivet? Reszletesebben lent

Figyelt kérdés
Szoval van egy fiu a sulimba ,aki nagyon tetszik. Facebookon beszeltunk 2x es akkor en kezdemenyeztem a beszelgetest, es igazából ugy tunt, hogy tok nyitott a beszelgetesre, jol kijottunk es másnap folytattuk a beszelgetest es ennyi volt ,mert nem akartam en írni, hiszen biztos gondolja ,hogy szivesen beszelek vele ,ha en kezdemenyeztem. Suliba koszonni szokott (ahanyszor osszefutunk mindig koszon) es borzasztoan tetszik! De nem tudom,hogy mit tegyek, vagy varjak hogy o lepjen? Csak nekem teljesen visszahuzodonak tunik de lehet felreertem. O 20 en 18 leszek iden

2017. szept. 27. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az jó ha vissza huzodos.. legalabb nem menőzik,nem játsza magát..Viszont az ilyen fajta emberek nem igazán merik bevallani az érzéseiket... Valami jeleket küldj neki,vagy probalj oda menni hozzá a suliban barátkozni,viccelődni..és majd meglátod hogy mi lesz. Ha ő bátortalan akkor te légy bátrabb... Persze nem azt mondom (irom) hogy járj vele rögtön,hanem próbáld meg hogy mi lesz ha elkedesz vele nevetgélni viccelődni beszélgetni,és az szerint megtudod hogy van e remény vagy reménytelen eset.
2017. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy en meg nagyon hamar zavarba jovok es paradicsom voros leszek!:(
2017. szept. 27. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ő nem lesz zavarba szerinted? amúgy meg az egy termeszetes reakció.. ja és a paradicsom vörös az nem vészes :D a vörös bor az még vörösebb Xd
2017. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!