Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám felhívni magamra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felhívni magamra a fiúk figyelmét?

Figyelt kérdés
Sziasztok!.Szóval az a baj hogy én egy elég visszahúzódó lány vagyok de összes barátnőm szeret a középpontban lenni és ezért a fiúk mindig őket veszik észre,de nem tudom hogy én hogy tudnám magamra felhívni a figyelmüket,mivel jobban szeretek a háttérben maradni.Vannak fiúk akik észreveszik a félénk lányokat?Vagy inkább próbáljak megváltozni?

2017. nov. 2. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nehogy változtasd magadon. Csak legyél az aki vagy, és amitől boldog vagy.

És többieknek igazuk van, hogy legyél kicsit nyitottabb lenni. Úgy nagyobb esélyt kapsz. De ettől függetlenül, biztos hogy lesz aki pont téged akar.

2017. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. dec. 17. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!