Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány visszautasít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány visszautasít érdemes erte küzdeni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 16:32
 1/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Nem. Ha azt mondja nem, akkor nem. Ha a külsőd miatt mondta, hogy nem, akkor hagyd a francba. Ha te rontottál el valamit akkor talán megérheti azt az energiabefektetést.
2017. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Ha ismerkedni szerettél volna és úgy utasított el határozottan akkor felejtsd el. Ha már komolyabb volt akkor megéri de ha egy lány már egyszer visszautasított arra valamiért oka volt, szóval nem lesz olyan mint előtte ha meg is bocsát.
2017. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem nem nem nem. Nem nem és neeem
2017. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lililili16 ***** válasza:
Nem érdemes szerintem de forditva mi a helyzet? Volt már úgy valaki hogy elutasitotta egy fiú de csak azért mert éppen akkor más tetszett neki?
2017. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
46%
Küzdeni? Egy nőért? Legyen már egy kis tartásod, önbecsülésed! Szerinted nő az, aki ezt igényli, elvárja, eltűri a férfiaktól? Nő az, akinek ezzel imponálsz, aki erre indul be? Egyáltalán ember az ilyen? Mert szerintem csupán egy állati szinten megrekedt, nyomorult, önmagát kínálgató nőstény.
2017. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!