Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz ha majdnem 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha majdnem 17 évesen még nem volt senki az életemben?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban töltöm a 17-et és még nem volt semmilyen kapcsolatom egy fiuval sem és nen is kavartam senkivel sem. Annyira nem is érdekel ez a dolog csak feltűnt hogy ismeroseim közul vagy csak az osztalyombol mad kivétel nelkul mindenkinek volt min. kavaras dolog. Ez szerintetek gaz? Vagy jobban megéri varni?

2017. nov. 9. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is így vagyok, nem gáz. Fogsz kapni pár privátot az biztos.
2017. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
57%

Nekem sem volt még soha senkim. Engem sem nagyon érdekel. Majd találkozol valakivel, akivel kölcsönösen odavagytok egymásért. Megéri várni. :)


17/L

2017. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz
2017. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan teszik fel a kérdést hogy gáz-e ha pl 15-20 évesen nem volt senkije eddig és vagy nem csókolózott senkivel sem.Nem gáz, lehet majd lesz olyan aki gáznak tartja de az nem normális aki ilyet állít.Ha eddig nem jött össze vagy eddig nem is akartál egyáltalán senkit mert nem érezted úgy az egyáltalán nem gáz.Mindenki érzi hogy mikor van amikor ő barátot vagy barátnőt szeretne és ez nem kortól függ.Az én báttyám 17 éves és még nem érdekli őt a csajok, ezzel nincs semmi baj, majd idővel úgy is fogja érezni mikor van itt az ideje hogy szerezzen valakit maga mellé.Ha nem csókolóztál még az sem gáz, valószínűleg még nem érezted hogy itt az ideje és nem találtad meg rá a megfelelő embert.Ennek is eljön majd az ideje, majd érezni fogod.
2017. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van még ilyen lány :D

17/L

2017. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17 éves lány?? Szűz?? O.o mintha normális világ lenne erre (vagyis az en véleményem szerint)
2017. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég szürreális képet festettél a gyakorisok számára ahogy látom :DDD Egyébként nem gáz, te dolgod teljes mértékben. :)
2017. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 loneredwolf válasza:
Miért lenne gáz?? Én is 17 éves vagyok és fiú. Semmi nincs benne. Lessz valaki aki majd életed szerelme lessz és vele fogsz megöregedni.. Legalább te nem mondhatod el azt magadról hogy 100 fiúval voltál együtt
2017. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

17/F


Nekem se volt még sose senki igazán komolyabb.

Volt pár kavarászásom, de semmi több, ennyi.

Idegesít engem is a tény, hogy kb minden ismerősömnek már volt, vkije de ez van.


Nem is lehet nagyon olyan normálisabb személyt találni akinek lenne vmi sajátos egyénisége, stílusa. Mindenki ugyanolyan próbál lenni mint a többség. És ami a többség az mindig a legalja. :(

Sajnos ilyen világot élünk ha nem olvadsz bele a többségbe, és nem adod fel a valódi éned, akkor bizony ilyen nehézségekkel kell megküzdeni.

2017. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!