Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan ez a sláger a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ez a sláger a fiatalok körébe?

2017. nov. 17. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Valaki ek igen, de nekem nagyon nem ez a zenei stílus jön be.
2017. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A mai fiatalok se hulyek ennyire.

Ez az olyan szar, hogy mar jo kategoria.

Szerintem, ha egy mai fiatal ugy ul le zenet hallgatni, hogy tenyleg zenere vagyik ketlem, hogy hallgatna.

Bulikba hibatlan, mert egy nagy vicc.

Ellenben az eloadonak valoszinuleg felmegy majd a hirneve, ez azert jo, mert ilyen ertelmi retegbol valo az eloado kepes azt hinni, hogy tenyleg szeretik a zenejet.

O is boldog lesz es a kozonsege is.


Az mar mas kerdes, hogy ez is tragedia. Csak nem akkora, mint amekkoranak gondolod.

2017. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarok csak viccként tekintenek rá... de meg van az a célközönség aki kedveli. :)
2017. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az életben nem hallottam ezt a zenének nem nevezhető valamit.

Én maradok a queen zenéinél. ;)

2017. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

bakker sírva röhögök xDDD


szerintem ezt poénból hallgatják az emberek... mint régebben a Friday-t, aminek ugyanez a lényege kb csak angolul és más stílusban, ha nem ismernéd itt a link: https://www.youtube.com/watch?v=kfVsfOSbJY0

vagy legalábbis nagyon remélem hogy nem ez az a zenei színvonal ami kell a "mai fiataloknak"...


(egyébként ha szabad tudnom, miért a tini párkapcsolatok kategóriában van a kérdés? :'D)

2017. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!