Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy 15 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 15 évesen még mindig leszarnak a fiúk?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni hogy mi a baj velem... egyszerűen sem én sem pedig a barátnőm nem jövünk rá hogy miért nincsen senkink (hozzáteszem 4.3-as átlagom van,nem iszom vagy cigizem és 15 vagyok, barátnőm 16 és ugyanúgy mint én, ő is jól tanul, nem iszik stb)csak mert ha mi nem jövünk rá akkor remélem mások (főleg fiúk) tudni fogják... Nem baj ha kritika, jöhet hideg meleg.

2017. dec. 3. 18:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy jó csaj.
2017. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én lehet tudom a kérdésedre a választ , a 15 éves kor kb. átlagosan egy olyan kor , amikor a lányok elkezdenek ugye nőiesedni,nő a mellük , adnak magukra, megváltozik a kisugárzásuk.

Ezzel azt szeretném mondani hogy volt nekem is olyan lány , aki amikor még 14 éves volt kb nem jött be , viszont mikor olyan 15-16 lett felkeltette az érdeklődésem.

Látt hogy ad magára kis smink , szemöldök szedés öltözködés , na meg ugye szép nőies alak.

Ezek rengeteget dobnak egy lányon. Szóval ne keseredjetek el 1-2 év , ha későn érők vagytok és odáig lesznek értetek a srácok. Persze ehez adnotok is kell magatokra , gondolok itt arra hogy kicsit sminkeljétek magatokat , ha még nem tettétek, és öltözettek divatosan stb..


17/f

2017. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

15 Éves vagy és még nem raktak meg százszor? Jesszusom, mi a franc? Azonnal orvosolni kell a problémát, ciciket ki, cicanaci, és jönnek is a kanos kissrácok!


Remélem te sem úgy állsz hozzá, hogy csak lesel, és várod hogy ugorjanak hozzád. Ha kapcsolatot akarsz, kezdeményezel, mutatod hogy érdeklődsz, ilyenek...

A kapcsolat megalakításának az alapját a lányok fele nem tudja.

2017. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
1 es vagyok... vagy csak válaszolj a gyakorin... azóta h írtam 6 srác írt privátban XD
2017. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Már hét XD
2017. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az itteni pasik mind perverzek..
2017. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
13 a kedvenc számom, szóval 12 után én is beugrok utolsó, majd szólj. :DDDD
2017. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azt felejtsetek el, hogy egyetemen majd jobb lesz, mert ez ugy kamu, ahogy van. Eletem legszebb evei a gimisek voltak.
2017. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj viszont még ne foglalkozz a pasizással, megértem hogy sz.r de majd eljön a te időd, nem kell kapkodni. Majd lesz olyan amikor tetszeni fogsz nekik. Amúgy meg pár év múlva ha nem lesz pasid akkor kezdj aggódni, ne most. Korai még ezen fennakadnod. Én pl. itt vagyok 18 évesen és még nem volt semmi sem. Komolyan , semmi. Max annyi , hogy véletlen megijedtem egy jó pasitól és ráordítottam .-.


Ha nem vagy bányarém nem fogsz ebbe belehalni, szóval nyugi.


Szval, khm , várj türelmesen, nem kell ész-vesztve keresgélni és majd szembe jön veled a nagy Ő vagy hogy szokták ezt mondani. Addigra én is beszerzek 30 pár macskát is.


Üdv a jövendőbeli őrült-metálos macskás asszony.

2017. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"majd szembe jön veled a nagy Ő"


Nem létezik nagy ő,csak olyan létezik hogy mindkétfél tessz egy kapcsolatért,és igy lessz igazi kapcsolat.

2017. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!