Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közelednétek egy nem túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közelednétek egy nem túl természetes lányhoz? 17/L

Figyelt kérdés
Igazából ez kimerül annyiban, hogy erősen sminkelek (mangaszerű szemek stb.). A fiúk általában az egyszerűbb, természetes külsejű lányokhoz mennek oda. Van így esélyem? Nagyon szeretnék szeretni, de egyszerűen nincs kit.

2017. dec. 8. 17:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Mindenkinek lesz olyan, aki őérte fog bolondulni. Ne változz meg csak emiatt, mert az átlag mást szeret, téged így fognak imádni.
2017. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem nezel ki normalisan ne csodalkozz...
2017. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése. Valakinek biztosan bejön. Én biztosan nem mennék oda egy manga szemű lányhoz, de nem is kizáró ok, tehát ha a személyisége bejön, akkor kezdeményeznék.
2017. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon önbizalom hiányos vagy! Ne törödj más véleményével az igazi ugyis megfog érted bolondulni :D
2017. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Azt hittem, hogy ez a nem túl természetes lány, valami átoperált faszit akar jelenteni,de legalább kifejtetted, hogy mire gondoltál!

Te hogyan sminkelsz manga szemet magadnak?:D Kicsit hülyén néznél ki...

Egyébként ennyi erővel, akkor már a fallal smárolhatnék!Minek kell agyonsminkelni?Nem a festékbe meg a púderbe lesznek szerelmesek a férfiak!

2017. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Engem felnőtt nőkön is taszít az erős smink, főleg, ha már randizunk és közelről látom... mindig azt hiszik, hogy nem feltűnő az alapozójuk és "természetes" a rajzolt szemöldökük, közben pedig szó szerint látszik a festékréteg az arcukon.

Megpuszilni/megölelni/csókolózni pedig kifejezetten kellemetlen, 5 percenként nézegeti, nem e kenődött el a szeme vagy a szája, ragad a bőre, engem meg a hányinger kerülget a púder szagától.

Fiatal lányokon még taszítóbb, egy csillámos szájfény meg esetleg egy leheletnyi szemfesték még cuki egy tinilányon, de mikor 6 rétegben árnyalják a szemhéjukat, főleg feketével, mellé alapozó, tus, rajzolt szemöldök, szőkített/színezett haj és vörös vagy bordó rúzs... és állnak a folyosón a szünetben és fotózzák magukat az instagramra, hogy mindenki lássa, milyen szuper sminket tettek fel a nagyszünetben... hát szerintem ez nevetséges. Arról nem is beszélve, hogy ők elégedettek, mert felnőttebbnek érzik magukat, de amúgy meg förtelmes, mikor egy 16-17 éves lány 30-nak néz ki a sok sminktől. Vagy többnek.

2017. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem akartam ám bunkó lenni, de szerintem ne sminkeld magad az iskolába, meg az utcára se, teljesen felesleges. Ha éppen otthon unatkozol és gyakorolni akarsz, akkor tegyél fel egy komolyabb sminket, vagy ha esetleg valami eseményre mész, de egyébként teljesen felesleges ilyen fiatalon.
2017. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tetszik
2017. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sminkellenes vagyok, de ha a személyiséged megfog, érdekesnek talállak és képes vagyok vonzódni hozzád, akkor adok egy esélyt, mint mindenkinek, akinél a fentiek teljesülnek. :)

Kíváncsi lennék amúgy a mangaszemekre, nem küldesz egy képet róluk? :D Arcod nem kell, hogy benne legyen. :)

2017. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha szép lenne, akkor igen. De ha szép lenne, akkor már eddig is közeledtek volna felé..
2017. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!