Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmenjek prostihoz, ha nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Elmenjek prostihoz, ha nincs más esélyem nő közelébe kerülni? 17/f

Figyelt kérdés
Kezdem egyre jobban azt érezni, hogy esélyem nincs arra, hogy szerelemből veszítsem el...
2017. dec. 17. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagy valami kitartó...

Van még esélyed változtatni.

2017. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Majd ha elmúltál 25. :D
2017. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hát 17 évesen nem ezen aggódnék.

Esély meg biztos lenne csak próbálkozni kell

2017. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És az mégis min segítene, hogy pénzért kefélsz életedben először, egy vadidegen nővel?
2017. dec. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyire el akarsz menni prostihoz?! :D

három nappal ezelőtt is ezt kérdezted, meg még az előtt is láttam egy hasonló kérdést, így gondolom az is te voltál... Az előző kérdéseidre is többen megírtuk, hogy 17 évesen még nem maradtál le semmiről, attól hogy most az a "menő", hogy 14-15 évesen elveszítik a szüzességük, még nincs semmi gond hogy 17, 20 vagy akár 22 évesen nem veszteted el. Most foglalkozz a tanulással, ha érettségizel akkor azért aggódj inkább és hidd el ezekkel nagyon könnyen letudod kötni a figyelmed. Majd egyetemista éveidben úgyis eljön ennek az ideje.

Rengeteg 17-18 éves fiú még szűz és nem feltétlen azért mert rondák vagy nincs esélyük egy csajnál se, csak egyszerűen nem úgy hozta még a sors (vagy bármi más). A barátaim közül kb 1-2 embernek volt egyáltalán barátnője pedig ők 19-20 évesek. Sőt még az iskolánkban a "nagymenők" is 18 évesen vesztették el.

Tehát ne aggódj, 17 évesen még semmiről nem maradtál le és könnyen lehet hogy kis idő múlva szerelemből veszted el. :) És ha most el is mész prostihoz azzal mit oldasz meg?! csak megbánod

2017. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kötél szék 3Ft
2017. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 25 évesen vesztettem el. Persze prostival.

Viszont ne hidd azt, hogy olyan jó lesz nála.

Valószínű, hogy azért nem szeretnek a nők, mert ronda vagy, vagy van benned valami visszataszító.


Ki kell ábrándítsalak, hogy a prostiknak is van szemük, (Vagy legalább is én nem találkoztam még vakkal, de ha valaki igen, akkor az rám írhatna. :))


tehát ők is undorodni fognak tőled. Hiába fizetsz nekik. Tapasztalatból beszélek.

2017. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!